Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


НОВІ ТРЕНІНГИ!

17 січня, 2005 р.

    ТРЕНІНГИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО ЛІДЕРСТВА ДЛЯ ПРЕДСТАВНИЦЬ
    З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ, КИЇВСЬКОЇ, ЧЕРКАСЬКОЇ,
    ХЕРСОНСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ТА АР КРИМ
    
    Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР “Єднання”) в рамках Програми сприяння розвитку жіночого лідерства за підтримки проекту “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN), що здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує активісток громадського руху вибраних регіонів України взяти участь у тренінгах з питань розвитку жіночого лідерства.
    
    Мета регіональних тренінгів полягає у навчанні та чіткому спрямуванні жінок-лідерок громадського руху до активізації діяльності їхніх організацій, до посилення громадянської позиції серед місцевого жіноцтва та залучення жінок до громадської роботи задля покращання життя у громадах, регіоні. В Україні в цілому завдання регіональних тренінгів полягає у формуванні в учасниць навичок впливу на громадську думку та у посиленні їхніх лідерських якостей, які допоможуть їм активно сприяти суспільно корисним змінам у громадах, своїх регіонах та в країні в цілому.
    
    Загальні принципи формування тренінгових груп:
    - тренінгові групи формуються із жінок, які мешкають у семи вибраних демонстраційних областях у трьох регіонах України: Івано-Франківській та Тернопільській областях (Західний регіон), Київській та Черкаській областях (Центральний регіон), у АР Крим та приморських поселеннях Херсонської й Запорізької областей (Південний регіон), або, як виняток (який має бути добре обґрунтованим), в областях, що розташовані поруч з вибраними;
    - у кожному із зазначених вище регіонів буде сформовано по дві тренінгові групи з активісток громадського руху регіону та по одній тренінговій групі з представниць молодіжних організацій або з тих активних дівчат, які вже проявили себе у захисті інтересів своєї громади або регіону;
    - кожна група включатиме 15 осіб.
    
    Критерії відбору учасниць тренінгів у регіонах:
    1. Наявність засвідченого досвіду активної роботи у конкретних програмах, проектах, акціях в ініціативній групі, громадській чи благодійній організації, діяльність яких проходила у регіоні, визначеному програмою.
    2. Наявність засвідченого досвіду керівної роботи (навіть невеличкою групою людей) у конкретних громадських програмах та проектах у будь-якому регіоні країни.
    3. Високий рівень знань щодо економічних, соціальних, екологічних та інших проблем у своєму регіоні.
    4. Поділяти ідеї щодо необхідності ґендерних змін як важливої складової демократичних перетворень в українському суспільстві; спрямованість на активне залучення жінок до участі в житті та розвитку нашої держави.
    5. Забезпечення присутності на всіх трьох днях тренінгу.
    6. Бажано попередній досвід навчання на тренінгах.
    
    Прохання стати учасницею регіональних тренінгів та резюме просимо надсилати на електронну адресу: ruslana@isar.kiev.ua, або факсом: (044) 201 0160 з позначкою “Про участь у тренінгах”.
    
    Перші групи у трьох регіонах будуть сформовані за заявками, які надійдуть до 1 березня 2005 року.
    
    КОНТАКТИ:
    Руслана Безпальча
    ІСАР “Єднання”
    Факс: (044) 201 0160
    Електронна пошта: ruslana@isar.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.ednannia.isar.kiev.ua
    Джерело: Бюллетень РЦ ГУРТ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю