Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Київська незалежна медіа-профспілка обрала нового голову

17 січня, 2005 р.

    *** Загальні збори Київської незалежної медіа профспілки, що відбулися 15 січня 2005 року, обрали головою КНМП Євгена Глібовицького замість Єгора Соболєва, який склав свої повноваження.
    Єгор Соболєв, який був лідером профспілки у критичний час медійної революції оголосив, що прагне зосередитися на безпосередньо журналістській роботі.
    Незалежний журналіст Євген Глібовицький, який очолив профспілку донедавна працював на ТРК «Студія 1+1», де вів ранкову програму «Сніданок з 1+1». Станом на момент обрання працював консультантом з питань маркетингу та викладачем у Києво-Могилянській бізнес-школі.
    Новообраний голова КМНП визначив пріоритети на наступну каденцію: легалізація та збільшення розмірів оплати праці для журналістів, створення постійних освітніх програм при КМНП, лобіювання угод про редакційну політику та колективних угод в ЗМІ, де діють первинні організації профспілки. Зміни, які настали в інформаційному просторі внаслідок «помаранчевої революції» розцінюються як позитивні, але поки що не системні.
    КМНП буде активним учасником процесу утворення громадського мовлення в Україні та працюватиме над вдосконаленням законодавства, яке врегульовує діяльність журналістів.
    Збори збільшили чисельність Комітету КМНП до 9 осіб та обрали новий склад Комітету, куди увійшли: Олена Артеменко (осередок НТКУ), Євген Глібовицький (голова КМНП), Сергій Гузь (фрілансери), Андрій Лаврик (Галицькі Контракти), Михайлина Скорик (незалежні журналісти), Єгор Соболєв (фрілансери), Альбіна Трубєнкова (УНІАН), Кирило Хорошилов (НТН), Єгор Чечеринда (Студія 1+1).
    Київська незалежна медіа-профспілка була створена в листопаді 2002 року. Зараз КНМП налічує понад 220 членів з 12 первинних організацій. Чисельність організації впродовж 2004 року збільшилася вдвічі.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю