Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Співробітниками СБУ проведено операцію по визволенню та поверненню в Україну 4-х українських жінок, які перебували у сексуальному рабстві в Ліберії. А також розкрито інші злочини проти держави.

17 січня, 2005 р.

    *** Служба безпеки України запобігла у 2004 році в'їзду на територію України 161 учаснику руху "Талібан" та терористичній організації "Аль-Каїда".
    
    Про це йдеться у звіті СБУ, розміщеному на сайті відомства.
    
    Окрім того, притягнуто до кримінальної відповідальності громадян Греції та Пакистану, які в березні 2004 року намагалися незаконно придбати військове озброєння (боєприпаси, військову та спецтехніку, вибухові речовини) на загальну суму 800 млн. доларів США для поставки їх всупереч резолюціям Ради безпеки ООН до Іраку.
    
    СБУ також порушена кримінальна справа за фактом заволодіння службовими особами Державної компанії "Укрспецекспорт" грошовими коштами на суму понад 3 млн. доларів США, отриманими від експорту товарів військового призначення.
    
    Окрім того, розслідується кримінальна справа за фактом заволодіння шляхом зловживання службовим становищем грошовими коштами на суму понад 2 млн. доларів США службовими особами ДГЗП "Спецтехноекспорт"/дочірнє підприємство Державної компанії "Укрспецекспорт"/, перерахованими за товари військового призначення.
    
    Також порушено справу стосовно громадян Російської Федерації Ш. і М., які в листопаді 2004 року у Києві готували терористичний акт біля штабу Ющенка.
    
    У ході їх затримання вилучено радіокерований вибуховий пристрій на основі 2,99 кг пластиду, два пістолети з глушниками, 69 патронів, електродетонатори та підроблені паспорти.
    
    Разом з Митною службою Великобританії та французькими ВМС викрито та припинено протиправну діяльність 4-х громадян України з числа членів екіпажу судна "Пітеа Лом", затриманого поблизу узбережжя Того, і вилучено близько 2,5 тонни кокаїну.
    
    3 грудня 2004 року порушено кримінальну справу року за фактом незаконного втручання в роботу автоматизованих електронно-обчислювальних машин, їх систем та комп’ютерних мереж, що призвело до знищення у листопаді 2004 року інформації на серверах інформаційно-аналітичної системи "Вибори Президента України" в Центральній виборчій комісії.
    
    Окрім того, припинено злочинну діяльність 6 громадян України, котрі намагалися передати представникам іноземних країн відомості, що становлять державну таємницю та конфіденційну інформацію, яка є власністю держави. Порушені стосовно зазначених осіб кримінальні справи.
    
    Недопущено реалізацію протиправних намірів 10 громадян України щодо передачі за кордон відомостей, що становлять державну таємницю.
    
    За результатами правозастосовної діяльності Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави СБУ повернуто до державного бюджету коштів на суму близько 115 млн. грн., у власність держави повернуто фінансово-матеріальних цінностей на суму понад 300 млн. грн., із-за кордону повернуто валютних та матеріальних цінностей, які незаконно там перебували, на загальну суму понад 110 млн. грн.
    
    В рамках реалізації загальнодержавних програм по боротьбі із корупцією та оргзлочинністю викрито 897 злочинів у сфері службової діяльності, порушено 270 кримінальних справ стосовно співробітників правоохоронних і контролюючих органів.
    
    Джерело: "Українська правда"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю