Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурси 2005 року "За хоробрість у журналістиці" і "За досягнення життєвої мети"

17 січня, 2005 р.

    *** Міжнародна асоціація жінок-журналістів (ІWMF) запрошує подавати заявки на номінації конкурсів 2005 року - "За хоробрість у журналістиці" і нагорода "За досягнення життєвої мети".
    
    
    
    Нагороди "За хоробрість у журналістиці" удостоюються жінки-журналісти з усього світу, що продемонстрували надзвичайну силу характеру у прагненні виконати свій професійний борг у складних чи небезпечних обставинах, таких, як урядові репресії, політичне тиск, фізичний небезпека, чи інші небезпечні перешкоди. Нагорода представляє із себе пам'ятну статуетку, також видається грошовий приз у розмірі 5 тисяч доларів США.
    
    Нагороди "За досягнення життєвої мети" удостоюється жінка-журналіст із духом першопрохідника, чия рішучість проклала шлях майбутнім поколінням жінок, що працюють у ЗМІ. Кандидат повинний мати неухильну прихильність до справи просування свободи преси, у неї повинний бути за плічми переконливий список її досягнень в області журналістики. Переможець буде нагороджений пам'ятною статуеткою.
    
    На кожну з цих нагород можуть бути номинированы журналістки з будь-якої країни, що працюють у друкованих виданнях, на радіо, чи телебаченні в мережі Інтернет. Кандидатами на нагороду "За досягнення життєвої мети" можуть бути журналістки, що уже вийшли на пенсію.
    
    Заявки на номінацію разом із усіма необхідними документами повинні бути отримані ІWMF не пізніше 15 березня 2005 року. Заявки на номінацію можуть бути вислані звичайною поштою, кур'єрською поштою, електронною чи поштою по факсу. Переможець буде оголошений у травні 2005 року. ІWMF буде вручати нагороди на церемоніях, що відбудуться в жовтні 2005 року в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі.
    
    Для одержання додаткової інформації ви можете зв'язатися з Чарити Файном, Менеджером по проектах ІWMF:
    
    Charіty Faіn, Project Manager ІWMF, 1625 K Street, NW, Suіte 1275, Washіngton, DC 20006, USA. Tel. +1 (202) 496-1992, fax +1 (202) 496-1977, E-maіl: courage@іwmf.org.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю