Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Група українських фахівців поїде в Японію для навчання технологіям безпеки на шахтах

30 січня, 2004 р.

    Ця програма була розроблена Японським агентством міжнародного розвитку (JІCA) спеціально для України, з огляду на важливість даної тематики.
    Під час свого перебування в Японії шість українських фахівців прослухають курс лекцій з питань безпеки на шахтах, а також відвідають відповідні японські підприємства.
    Реалізація програми стала можливої після візиту в серпні 2001 року групи японських експертів, що досліджували ситуацію у вугільній галузі України.
    На даний момент п'ять українських фахівців уже знаходяться в Японії, беручи участь у курсах, організованих JІCA по наступних напрямках - керування виробництвом, розробка очисних систем, впровадження ефективних заходів по запобіганню забруднення навколишнього середовища промисловими виробництвами, політика менеджменту підприємств. За увесь час двостороннього співробітництва в таких програмах взяло участь 85 українських фахівця, 24 з них - у 2003 році, що говорить про позитивну динаміку розвитку контактів у цьому напрямку.
    Крім цього, два українських фахівці зараз беруть участь у семінарі, присвяченому підвищенню безпеки на атомних електростанціях. Програму проводить Японський інформаційний центр по електроенергії (JEPІ) при фінансовому сприянні Міністерства економіки, торгівлі і промисловості Японії, а також Міністерства утворення, культури, спорту, науки і технологій Японії.
    
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю