Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міністерство у справах сім’ї, дітей та молоді у соціальних програмах та проектах щодо сім’ї, дітей та молоді взаємодіє з понад 20 міжнародними організаціями, зокрема, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

27 січня, 2005 р.

    ***
    26 січня відбувся розширений огляд Програми співпраці ЮНІСЕФ та Уряду України з метою підведення загальних підсумків спільної роботи в 2004 році та визначення основних стратегічних напрямів і завдань для співпраці у 2005.
    
    Діяльність Дитячого фонду в Україні націлена на співпрацю з урядовими та неурядовими організаціями, створення відповідного соціального середовища, що забезпечує інтереси та права дітей і молоді згідно з Конвенцією ООН про права дитини; допомогу в галузі охорони здоров'я та забезпечення підтримки гармонійного розвитку немовлят і дітей у ранньому дитинстві шляхом поширення інформації щодо ролі грудного вигодовування, запобігання захворюванням, котрі спричинені дефіцитом йоду, а також такі важливі аспекти діяльності, як догляд і підтримка ВІЛ-позитивних дітей та профілактична робота в молодіжному середовищі з питань ВІЛ/СНІДу, розвиток медико-санітарної допомоги і розповсюдження кращих зразків виховання дітей; соціальну адаптацію та захист дітей, які залишились без опіки та піклування батьків, дітей-сиріт, інвалідів, безпритульних та дітей-правопорушників.
    
    Серед проектів, які в 2004 році вдалося реалізувати Мінсім’ядітимолоді за підтримки Дитячого фонду: “Місто, дружнє до дитини”, “Розробка соціальних стандартів діяльності служб у справах неповнолітніх”, “Програмно-інформаційний комплекс для автоматизації діяльності служб у справах неповнолітніх щодо обліку дітей”, “Розробка моделі моніторингу громадськістю випадків жорстокого поводження з дітьми”, “Профілактика раннього соціального сирітства. Створення школи батьківства”, “Заснування ресурсного центру соціальної та освітньої реабілітації дітей-інвалідів”, “Вдосконалення системи надання соціальних послуг молоді з вадами у сільській місцевості”, “Заснування тренінгового центру для спеціалістів з реабілітації дітей, які живуть та працюють на вулиці”, “Оцінка ефективності реабілітаційної роботи у притулках для неповнолітніх”, “Заснування центру денного перебування для дітей, які живуть на вулиці”, “Курси підвищення кваліфікації для вчителів інклюзивних шкіл та батьків дітей з особливими потребами” тощо.
    
    В 2004 році на сесії Економічної та Соціальної Ради ООН Україну вже вдруге обрано до складу Виконавчої Ради ЮНІСЕФ на новий трирічний термін (2005 – 2007 pp.).
    
    Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) створено у 1946 році як Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям, основним напрямком діяльності якого є надання допомоги країнам у справі забезпечення прав дітей та поліпшення їх становища. У 1998 році між Урядом України та ЮНІСЕФ підписано Основну угоду про співробітництво, що була ратифікована Верховною Радою України у вересні 1999 року. Відділення ЮНІСЕФ в Україні було відкрито у 1997 році, а вже в 2002 року за ініціативи Мінсім’ядітимолоді представництво набуло статусу повноправного країнового представництва з безпосереднім підпорядкуванням регіональному офісу в Женеві. Це позитивно вплинуло на розширення кола соціальних програм, які реалізуються в Україні. Серед них: “Розвиток у ранньому віці”, “Діти, які потребують спеціального захисту”, “Здоров’я та розвиток молодих людей”, “Боротьба з ВІЛ/СНІДом”, “Захист дітей від насилля, жорстокого поводження, експлуатації та дискримінації”.
    
    Автор : Прес-служба Міністерства України у справах сім‘ї, дітей та молоді


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій