Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Комітет захисту журналістів, який базується у Нью-Йорку закликає президента України Віктора Ющенка розслідувати скоєнні в Україні злочини проти журналістів і провести реформи в медіа-просторі країни.

1 лютого, 2005 р.

    ***
    Про це йдеться у листі комітету, підписаному його виконавчим директором Енн Купер, повідомляє українська служба радіостанції "Голос Америки".
    
    За інформацією радіостанції, у листі Купер, зокрема, віддає належне Ющенку за висловлені ним зобов'язання поліпшити "погане" становище із свободою преси в Україні, підкреслюючи, що в цій сфері можна внести чимало коректив з початком нової демократичної ери, на прихід якої сподіваються багато хто.
    
    Разом з тим виконавчий директор комітету висловлює тривогу у зв'язку з дотепер не розкритими вбивствами ряду українських журналістів, які вкупі з переслідуванням, залякуванням й утиском незалежних ЗМІ допомогло створити в Україні атмосферу беззаконня й поширити самоцензуру.
    
    В зв'язку з діями попередньої влади щодо ЗМІ Комітет захисту журналістів закликає президента України до "трьох критично важливих кроків": покласти кінець культурі безкарності й зловживанням судових органів; реформувати політизоване регулювання діяльності мас-медіа; припинити всі форми державної цензури.
    
    У всіх трьох сферах комітет наводить приклади порушень і зловживань, зафіксованих в Україні протягом останнього років, повідомляє "Голос Америки".
    
    Джерело:Інтерфакс-Україна


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій