Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс програми розвитку ООН

25 лютого, 2005 р.

    *** Програма Розвитку ООН в Україні в рамках впровадження проекту "Створення захищеного середовища для молоді України" оголошує конкурс на проведення аналітичного дослідження "Безпека молоді України: політичні, соціальні та економічні аспекти".
    
    Програма Розвитку ООН в Україні запрошує взяти участь у тендері на проведення аналітичного дослідження.
    
    Програма «Безпечне середовище для молоді України» спрямована на підтримку молодих людей у розбудові власного майбутнього на засадах демократичного врядування та безпеки у тісній співпраці з представниками уряду на національному та регіональному рівнях шляхом залучення шкіл, університетів та неурядових організацій.
    
    Успішна реалізація Програми передбачає проведення цілісного ситуаційного аналізу становища з безпеки молоді в України для отримання даних про проблеми та потреби у цій сфері.
    
    Технічне завдання та бланк інформації про заявника додаються.
    
    У разі Вашої зацікавленості слід надіслати тендерні пропозиції українською або англійською мовою з поміткою “Тендер: Проведення дослідження” разом із детальним описом виконання роботи, графіком виконання роботи та пропонованим бюджетом із обов’язковим зазначенням загальної суми витрат (з урахуванням ПДВ).
    
    Конкурсні заявки приймаються до 18:00 14 березня 2005 року за факсом 253-26-07 або електронною поштою на адресу ksenia.semenova@undp.org, або за адресою: Представництво ООН/ПРООН в Україні, Кловський узвіз, 1, м. Київ, 01021.
    
    Детальна інформація щодо умов участі у конкурсі на сайті Представництва ООН в Україні: http://www.un.kiev.ua/bc/tenders/435/
    
    Автор : Програма Розвитку ООН в Україні http://www.un.kiev.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій