Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мінсім'ї та ЮНІСЕФ підписали програмний план дій

1 березня, 2005 р.

    *** Міністерство України у справах сім'ї, дітей та молоді та постійне представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) підписали програмний план дій ЮНІСЕФ з урядом України на 2005 рік. Підписи під цим документом поставили міністр України у справах сім'ї, дітей та молоді Юрій Павленко й постійний представник Дитячого Фонду ООН в Україні Джеремі Хартлі. Основною метою співпраці уряду України з ЮНІСЕФ є створення відповідного соціального середовища, що забезпечує інтереси та права дітей і молоді згідно з Конвенцією ООН про права дитини, допомога в галузі охорони здоров'я та забезпечення підтримки гармонійного розвитку немовлят і дітей у ранньому дитинстві. Важливими аспектами співпраці є догляд і підтримка ВІЛ-позитивних дітей та профілактична робота в молодіжному середовищі з питань ВІЛ/СНІДу, розвиток медико-санітарної допомоги і розповсюдження кращих зразків виховання дітей, соціальна адаптація та захист дітей, які залишилися без опіки та піклування батьків, дітей-сиріт, інвалідів, безпритульних та дітей-правопорушників.
    
    У ході зустрічі Юрій Павленко запевнив, що в Україні й надалі буде впроваджуватись ціла низка започаткованих, згідно з попередніми планами дій уряду України та ЮНІСЕФ, соціально важливих довготермінових програм. За його словами, актуальною та надзвичайно важливою є розробка Національного плану дій щодо реалізації положень Конвенції ООН про права дитини. "В реалізації цих проектів братимуть участь й ряд інших Міністерств та ряд громадських організацій", - наголосив Юрій Павленко.
    
    Джеремі Хартлі, аналізуючи співпрацю ЮНІСЕФ з Україною, наголосив, що ЮНІСЕФ і надалі буде підтримувати всі заходи, спрямовані на покращення умов та добробуту сім"ї, дітей та молоді в Україні. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) створено у 1946 році як Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям, основним напрямком діяльності якого є надання допомоги країнам у справі забезпечення прав дітей та поліпшення їх становища. У 1998 році між урядом України та ЮНІСЕФ підписано Основну угоду про співробітництво, що була ратифікована Верховною Радою України у вересні 1999 року. Згодом було відкрито відділення ЮНІСЕФ в Україні, а вже у 2002 році за ініціативи Міністерства України у справах сім"ї, дітей та молоді представництво набуло статусу повноправного представництва з безпосереднім підпорядкуванням регіональному офісу в Женеві. Це позитивно вплинуло на розширення кола соціальних програм, які реалізуються в Україні. Серед них: “Розвиток у ранньому віці”, “Діти, які потребують спеціального захисту”, “Здоров'я та розвиток молодих людей”, “Боротьба з ВІЛ/СНІДом”, “Захист дітей від насилля, жорстокого поводження, експлуатації та дискримінації”. Діяльність Дитячого фонду в Україні націлена на співпрацю з урядовими та неурядовими організаціями та демонструє постійну готовність до спільної роботи, що підкріплюється практичними діями - як через значне збільшення фінансування, так і через активне розгортання мережі партнерських організацій.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені