Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


3 березня відбудеться форум "Інформаційне суспільство України"

1 березня, 2005 р.

    Його мета — обговорення нагальних проблем розвитку ринку інформаційно-комунікаційних технологій, налагодження взаємодії між владою, підприємцями та громадськістю у справі побудови інформаційного суспільства в Україні. На Форум запрошено вищих посадових осіб держави, керівників провідних компаній, асоціацій та громадських організацій.
    
    Форум організовано за ініціативою провідних вітчизняних асоціацій та громадських організацій: Інтернет Асоціація України, Комісія з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж УСПП, Комісія з питань науки і технологій УСПП, Всеукраїнська громадська організація "Українська Інтернет Спільнота", Асоціація "Інформаційні Технології України", Всеукраїнська асоціація комп’ютерних клубів, Асоціація операторів зв’язку "Телас", Всеукраїнське об'єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій, Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних "Wireless Ukraine", Асоціація IT-дистриб’юторів України, Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Асоціація "Україна — розвиток через Інтернет", Спілка кабельного телебачення України.
    
    Форум відбудеться у четвер, 3 березня, з 14:00 до 17:00 у Міжнародному центрі конгресів та виставок (м. Київ, вул. Тургенєвська, 25). Реєстрація учасників з 13:00.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені