Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Виконання програми 2003 року в рамках співробітництва між НАТО й Україною

2 лютого, 2004 р.

    *****
    29 січня в приміщенні Британської Ради в Києві почалися заняття по вивченню англійської мови для групи колишніх військовослужбовців. Заняття розраховані на 400 годин і будуть проходити по інтенсивній програмі. Для слухачів цієї групи, що має у своєму складі 14 офіцерів запасу, також запланований додатковий 100-годинний курс ділової англійської мови і бізнесу. З відкриттям цього курсу практично довершене виконання програми 2003 року в рамках співробітництва між НАТО й Україною в сфері перепідготовки кадрових військовослужбовців, звільнених у запас (відставку) або тих, котрі незабаром повинні бути звільнені.
    У рамках програми подібні курси по вивченню англійської, французької, німецької й італійської мов були початі у вересні-грудні 2003 року в Миколаєві, Харкові, Львові і Києві. Починаючи з 1999 року, це вже п'ятий набір слухачів. На сьогоднішній день уже більш 400 колишніх військовослужбовців пройшли навчання за цією програмою. Більшість з них успішно працює на цивільних посадах.
    Враховуючи позитивний досвід і результати від проведення цієї програми, а також військову реформу в Україні, програма перепідготовки українських військовослужбовців буде продовжена й у 2004 році.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю