Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЗМІ дедалі більше об'єднуються

2 березня, 2005 р.

    *** Новостворена Асоціація регіональних ЗМІ, яка об’єднує дев’ять районних газет області, та громадська організація „Центр соціального добробуту „Доброчин” (м. Чернігів) уклали угоду про співробітництво.
    
    На останній зустрічі, яка проходила у Мені, газетярі домовилися спільними зусиллями відстоювати свої професійні права, запроваджувати сучасні стандарти журналістики, активно впливати на процес реформування вітчизняних засобів масової інформації.
    
    Зокрема, йшла мова й про нові взаємовідносини комунальних видань з владою. Остання зараз декларує відмову від будь-якого тиску на журналістів, свою відкритість і доступність, підтримку свободи слова. На жаль, констатували учасники зустрічі, уже є приклади застосування у районах області старої практики щодо засобів масової інформації. Асоціація регіональних ЗМІ збирається відслідковувати такі випадки і широко їх оприлюднювати.
    
    Зверталася увага на проблеми з дотриманням законодавства щодо висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування та інші питання у роботі засобів масової інформації.
    
    ГО „Доброчин” надаватиме правову та інформаційну підтримку асоціації. Натомість журналісти будуть брати активну участь у реалізації проектів, які започатковує „Доброчин”.
    
    <b>Для довідки. До Асоціації регіональних ЗМІ входять газети „Наше слово” (Мена), „Трудова слава” (Ічня), „Маяк” (Корюківка), „Промінь” (Щорс), „Нові горизонти” (Короп), „Вісті Сосниччини”, „Сіверський край” (Новгород-Сіверський), „Новини Городнянщини”, „Життя Семенівщини”. Асоціація відкрита для приєднання інших ЗМІ.
    
    Громадська організація „Центр соціального добробуту „Доброчин” працює у сфері розвитку місцевого самоврядування, захисту прав людини, правової освіти. Метою діяльності ЦСД „Доброчин” є сприяння розбудові відкритого, демократичного громадянського суспільства шляхом захисту та сприянню реалізації прав і свобод людини в усіх сферах суспільного життя; розвитку ініціативи та реалізації прав громадян, сприяння євроінтеграційним процесам .
    
    Контактна інформація:
    • Асоціація регіональних ЗМІ – (04644) 3-11-87, nslovo@cg.ukrtel.net, Олександр Назаренко.
    • ГО ЦСД „Доброчин” – (0462)17-75-75, dobrochyn@cn.relk.com, Олександр Підгорний.
    
    
    Джерело : Асоціація регіональних ЗМІ


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені