Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьома Європейська міністерська конференція з питань політики у сфері ЗМІ, що відбулася 10-11 березня в Києві, ухвалила резолюцію про активізацію з боку Ради Європи співробітництва з Україною у сфері мас-медіа.

13 березня, 2005 р.

    ***
    За інформацією Кореспондент.net, про це повідомив голова конференції, віце-прем'єр-міністр України Микола Томенко.
    
    У спеціальній політичній резолюції, ухваліній за підсумками конференції, делегати 46 держав-членів Ради Європи виразили переконаність у тім, що співробітництво у сфері ЗМІ між Україною і РЄ повинно продовжуватися і зміцнюватися.
    
    Це, на думку учасників конференції, повинно привести до позитивних змін, зокрема, у правовій і управлінській сферах, до поліпшення ситуації з плюралізмом і незалежністю ЗМІ і створенню дійсного суспільного мовлення в Україні.
    
    У документі учасники конференції також закликали РЄ розширити співробітництво з Україною у сфері мас-медіа й активно підтримувати реалізацію нового плану дій щодо українських ЗМІ шляхом надання політичної підтримки і необхідних ресурсів на його фінансування.
    
    Закриваючи Європейську міністерську конференцію, Микола Томенко подякував делегації за прийняття спеціально політичної резолюції з українських ЗМІ і підтримку України в прагненні забезпечити свободу слова.
    
    Віце-прем'єр запевнив делегатів, що розпочата новим урядом і Президентом України активна робота з формування демократичного інформаційного середовища в країні після завершення конференції обов'язково продовжиться.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій