Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Донецьку відбулося засідання круглого столу ініціаторів об'єднання "Віче України", на якому вони обговорили План Розвитку Країни.

14 березня, 2005 р.

    *** У засіданні взяли участь студенти, бізнес і громадські лідери.
    
    Одна з засновників "Віче" Інна Богословська повідомила, що їхнє об'єднання позиціонує себе як громадська організація, завданням якої є створення плану розвитку країни.
    
    "Мета організації допомогти Україні, відмовившись від класової боротьби, стати країною рівних можливостей для досягнення матеріальної і духовної гармонії кожного громадянина", - заявила на засіданні Богословська.
    
    "Сьогодні завдання "Віче України" - обговорити План по всій країні з найбільш можливою кількістю людей, внести погоджені корективи і зробити його основою для спільних дій на багато років", - сказав Ігор Дідковський, ініціатор "Віче".
    
    За даними ініціаторів, ними протягом двох років створювався документ, що складається з 280 сторінок, у якому представлені основні шляхи розвитку країни на найближчі 20 років.
    
    Ініціатори громадського об'єднання "Віче України" вважають, що Україна повинна стати позаблоковою державою, що дозволить одержати статус політично стабільної країни. Також для того, щоб активно розвиватися, Україна повинна брати участь у миротворчих операціях тільки під егідою ООН.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій