Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві діятиме Коаліція НУО, що намагатиметься впливати на процеси прийняття державних рішень.

15 березня, 2005 р.

    Наприкінці минулого тижня, в Києві у приміщенні ресурсного центру «ГУРТ», відбулось третє, але головне (установче) засідання Коаліції громадських організацій “За посилення впливу громадянського суспільства на процес прийняття управлінських рішень”. Членами Коаліції є НУО та фізичні особи, які поділяють її цілі та завдання у справі консолідації та координації зусиль з метою участі громадськості у процесі прийняття рішень владою як на центральному, так і на місцевому рівнях.
    Серед цілей Коаліції
    удосконалення механізмів взаємодії НУО та органів місцевого самоврядування
    розроблення механізмів впливу на процес прийняття управлінських рішень
    розроблення закону про формування дорадчих громадських органів.
    Учасники, а серед них 8 впливових громадських організацій Києва та області, планують - дослідити методи впливу дорадчих органів на процес прийняття рішень, сприяти прозорості процесу прийняття рішень органами державної влади та місцевого самоврядування, а також залученню найбільш широкого кола громадськості та громадських організацій до активної участі в цьому процесі. Окрім того, на установчому засіданні вирішено проводити просвітню діяльність щодо сучасних механізмів прозорого, відповідального, ефективного та результативного співробітництва інститутів громадянського суспільства з органами влади задля забезпечення сталого розвитку громад. Одною з найефективніших форм роботи, Коаліція визнає співпрацю із «Парламентським клубом НУО», проектом Фундації «Чинність закону», зокрема через цей механізм громадських слухань, уже у травні – червні поточного року розглянути законопроект “Про врегулювання статусу громадських рад при органах влади України”.
    Вступ до Коаліції є відкритим, усі НУО, які зацікавлені такою діяльністю можуть звертатися до координатора коаліції – Алли Климчук: allusya_k@hotmail.com,
    Також інформацію можна отримати у Фундації «Чинність закону», тел. 044 5380383, post@rol.org.ua, www.rol.org.ua
    Відповідальний за участь в коаліції від Фундації «Чинність закону»: Олег Спорников
    Коаліція підтримується Коліцією шведських НУО "Forum Syd Organisations cooperating for global justice"
    
    
    На фото: Під час засідання Коаліції: зліва направо – Алла Климчук (стоїть), координатор коаліції, микола Максименко (Фундація прав дитини), Олег Спорников (Фундація «Чинність закону»), Віктор Словінський (Український центр гуманітарної інформації), Людмила Логінова (ГО «Клуб «Компас»), Андрій Бега (Міжнародний центр перспективних досліджень)


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю