Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відеоконференція "Сполучені Штати Америки та міжнародна безпека"

16 березня, 2005 р.

    *** Центр дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України запрошує взяти участь у відеоконференції з питань безпеки у світі, що проводиться у межах програми “Америка та світ об’єднуються” громадської організації “Американці за освічену демократію”.
    
    Громадська організація “Американці за освічену демократію”, що діє при Оксфордському університеті, об’єднала студентство по всій Америці та в інших країнах через глобальну мережу.
    
    На початку 2005 року АОД започаткувала серію глобальних діалогів у межах програми “Америка та світ об’єднуються”, друга серія яких розпочнеться у березні та квітні – напередодні другої річниці війни в Іраку. Ця подія і дала тему для глобального діалогу, що відбудеться між Америкою та іншими країнами.
    
    Думки щодо питань безпеки у світі дуже різняться, але цей діалог допоможе знайти спільно відповіді на питання: “Як повинна світова спільнота реагувати у разі загрози безпеці?”.
    
    Метою відеоконференції є проведення глобального діалогу між представниками різних країн, зокрема, особлива увага буде приділена стосункам США – Україна та ролі США в становленні демократії у світі. Крім цього, будуть обговорюватися питання безпеки у світі, ізраїльсько-палестинський конфлікт, недопущення розповсюдження ядерної зброї, роль США у майбутньому Іраку тощо.
    
    До участі запрошуються представники освітніх закладів, громадських організацій, експерти, для яких становлять інтерес питання безпеки і політики на національному та міжнаціональному рівні.
    
    Необхідна умова участі: володіння англійською мовою та підготовка презентації/доповіді на дану тему (не більше 5 хвилин).
    
    Відеоконференція відбудеться 31 березня 2005 р. з 16.00 до 18.00 у приміщенні Центру дистанційного навчання за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, Національна академія державного управління при Президентові України, 4 поверх.
    
    Увага! Для участі у відеоконференції необхідно подати заявку до 30 березня 2005 р. за тел. 241-98-40/41, факсом 241-98-44 або електронною поштою irene@uapa-dlc.org.ua.
    
    Кількість учасників обмежена.
    Участь у відеоконференції безкоштовна.
    Робоча мова відеоконференції – англійська.
    
    
    Джерело : Центр дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю