Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стипендії для музейних працівників

16 березня, 2005 р.

    *** Міжнародний фонд “Україна 3000” у рамках програми “Центр розвитку музейної справи” оголошує про початок конкурсу на отримання Стипендії для музейних працівників на 2005-2006 рр.
    
    Мета стипендії – підтримати тих музейних фахівців, які своєю діяльністю перетворюють музей на впливовий чинник формування культурного простору в регіоні, активно займаються вивченням і популяризацією музейних колекцій.
    
    Основні завдання стипендії - стимулювання активної діяльності музейних фахівців у галузі збереження, вивчення та публічного використання музейних колекцій; підвищення авторитету та суспільної ролі професії музейного працівника; поширення передового досвіду організації музейної роботи, впровадження окремих музейних проектів; створення умов для залучення до музейної роботи молодих фахівців; створення умов для творчого пошуку в музейному середовищі тощо.
    
    Стипендія призначається на конкурсній основі Громадською Радою Фонду за програмою “Центр розвитку музейної справи” на термін 6 місяців з можливістю продовження ще на 6 місяців за умови активної роботи стипендіата у галузі популяризації музейного надбання. Розмір щомісячної виплати складатиме від 300 до 500 грн.
    
    Критерієм для призначення стипендії є підтверджені результати діяльності кандидата у 2004 році, спрямованої на збереження, вивчення і публічне використання музейного зібрання, яка сприяла підвищенню просвітницької ролі музею у місці його розташування. Зокрема, виставки, наукові, науково-популярні та інші статті, художні твори, монографії з музейної проблематики, каталоги, фільми, CD, інші презентаційні матеріали музею, методичні розробки, публічні лекції та екскурсії, гуртки при музеях, інтернет-проекти, створені на основі авторських ідей та за активної участі претендента на стипендію, інші проекти, які роблять музей цікавим і корисним для місцевої громади.
    
    Учасниками конкурсу на отримання стипендії можуть бути штатні наукові та творчі працівники будь-яких музеїв незалежно від їх статусу, типу, підпорядкування, власника та інших характеристик, а також студенти і аспіранти, які спеціалізуються на музейній справі і беруть участь у роботі музеїв.
    
    Для участі у конкурсі кандидат має надіслати поштою або доставити особисто до Фонду “Україна 3000” заповнену Анкету та інші документи (додаток), які засвідчують результати його роботи у 2004 р. Документи мають бути отримані Фондом не пізніше 17.00 29 квітня 2005 року.
    
    Оголошення переможців конкурсу відбудеться 18 травня 2005 р. – у Міжнародний день музеїв.
    
    Детальну інформацію про умови надання стипендії можна отримати у Фонді. Контактна особа – Олексій Копитько, координатор програм Фонду “Україна 3000”.
    
    Координати Міжнародного фонду „Україна 3000”:
    Поштова адреса: 04070, м. Київ, вул.. Боричів Тік, 22-А.
    Тел. - (044) 467-67-88.
    E-mail: info@ukraine3000.org.ua.
    
    Джерело : Міжнародний фонд “Україна 3000”
    
    Автор : Олексій Копитько


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю