Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Білі ворони з Чечні

16 березня, 2005 р.

    *** Документальний фільм „Білі ворони- жахи Чечні” німецьких режисерів Йогана Файнда та Тамари Трампе буде представлений на міжнародному фестивалі Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.
    
    Коли молоді російські солдати відправилися на війну в Чечню, вони сподівалися на пригоду. У них не було жодної ідеї, що їх чекає. Коли вони повернулися додому вони були скаліченими, без іллюзій та відмічені назавжди досвідом війни. Це була війна без переможців, тільки переможені. А для переможених немає місця в сучасній Росії.
    
    Джоган Файнд та Тамара Трампе провели три роки в Росії, спостерігаючи за головними героями, які повернулися з Чечні - Кирилом, Пєтею та Катею. Двоє хлопців пішли добровольцями на службу в Чечню, а дівчина працювала в Чечні медсестрою.
    
    Історія про поверення додому з війни повністю скалічених внутрішньо та фізично молодих людей, світ яких перевернувся від жахливого досвіду, який вони набули на цій війні.
    
    Фільм брав участь в програмі документального кіно на останньому кінофестивалі у Берліні.
    
    Нагадаємо, що Міжнародний кінофестиваль документального кіно з прав людини „Український контекст” відбудеться з 29 березня по 3 квітня в Будинку Кіно. Організаторами фестивалю виступили Українська Гельсінська спілка з прав людини та Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв за фінансової підтримки МФ „Відродження”.
    
    Інформація надана www.docudays.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю