Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів для ЗМІ Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей

22 березня, 2005 р.

    *** Фонд Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголошує конкурс проектів для засобів масової інформації в Полтавській, Кіровоградській та Черкаській областях.
    
    Фонд Розвитку ЗМІ адмініструється Відділом преси, освіти і культури Посольства США. Кошти фонду спрямовано на підтримку та розвиток вільної і незалежної преси в Україні та надання різноманітної підтримки українським журналістам, медіа організаціям та іншим неурядовим групам.
    
    До конкурсу запрошуються друковані, теле/радіо та електронні незалежні українські ЗМІ. Максимальна сума гранту складає $24,000, однак середній розмір фінансування становитиме від $5,000 до $15,000.
    
    Пріоритети Фонду Розвитку ЗМІ:
    1. Покращити законодавчі, адміністративні та податкові умови, в яких працюють українські мас медіа:
    - Надання ресурсів для кваліфікованих юридичних консультацій та представлень, для експертної допомоги і порад в питаннях задоволення вимог українських податкових та інших державних органів;
    - Забезпечення допомоги українським законодавцям та представникам уряду в покращенні законодавства в сфері мас медіа, включаючи допомогу, направлену на те, щоб зробити регулятивні процеси більш прозорими та відповідними вимогам політичної та економічної реформи в Україні.
    2. Розширити використання мережі Інтернет як джерела новин та інформації:
    - Відкриття нових та поновлення існуючих інформаційних веб-сайтів, а також покриття витрат на Інтернет-доступ;
    - Забезпечення інтернет-підготовки для журналістів і персоналу.
    3. Покращити професійні стандарти серед журналістів:
    - Надання індивідуальних грантів на поїздки журналістів на конференції, або для висвітлення тем про розвиток ЗМІ, прозорість та громадянське суспільство в Європі та Північній Америці;
    - Підвищення якості журналістської освіти в Україні шляхом надання підтримки факультетам журналістики в університетах, стажування студентів у мас медійних організаціях, заснуванні студентських друкованих органів, веб-сайтів та ефірних випусків;
    - Організація семінарів та круглих столів для журналістів на теми розвитку мас медіа.
    4. Збільшити здатність українських ЗМІ функціонувати вільно та незалежно:
    - Надання інституційної підтримки неурядовим організаціям, що сприяють свободі мас медіа та їх більшій прозорості;
    - Сприяння розвитку ключових спеціалізацій у журналістиці, включаючи ділову та економічну журналістику, журналістське розслідування.
    
    Заявки на конкурс необхідно подати до 15 квітня 2005 року. Необхідно заповнити стандартну анкету-заявку Фонду Розвитку ЗМІ відповідно до інструкцій, наведених на сайті: http://www.usembassy.kiev.ua/infocentral_mediafund_inf_ukr.html.
    
    Докладнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати за телефоном (044) 490-4026, електронною адресою: MDF@usembassy.kiev.ua, або за поштовою адресою: Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Фонд Розвитку ЗМІ, вул. Глибочицька, 4, Київ 04050, Україна.
    
    Джерело : Відділ преси, освіти і культури Посольства США.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю