Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Посол Ієн Боуг, Голова Представництва Європейської Комісії в Україні відвідає Донецьк

23 березня, 2005 р.

    *** 23 березня 2005, та проведе зустрічі із Мером міста паном Олександром Лук’янченком, представниками Обласної адміністрації і Обласної Ради, місцевими бізнесменами, студентами та пресою.
    Цей візит є нагодою ознайомити керівництво Донецької області та населення із зобов'язаннями ЄС щодо поглиблення політичного співробітництва і економічної інтеграції з Україною, що відбиває зміну політичної реальності в країні. Зовсім нещодавно - 21 лютого 2005 року – ЄС і Україна спільно схвалили План дій. Окрім цього наразі Комісія і Україна працюють над дорожньою картою щодо забезпечення швидкої і ефективної реалізації цього Плану дій.
    Також пан Боуг хотів би отримати із перших рук інформацію щодо соціально-економічної ситуації в Донецькій області з тим, щоб вивчити можливості поглиблення співробітництва в межах програм технічної допомоги ЄС.
    Також Посол скористається цією нагодою, щоб обговорити з керівництвом міста підготовку до цьогорічного святкування Дня Європи, для чого було відібрано Донецьк, а святкові заходи мають тут відбутися 21 травня. Святкування Дня Європи, що є річницею створення Європейського Союзу, організовується за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні протягом останніх двох років. Цей захід викликає значний резонанс серед населення України.
    За більш докладною інформацією звертайтесь, будь ласка, до пані Аньє Шуберт, координатора з питань преси та інформації, в Представництві Європейської Комісії в Україні за тел. (044) 462 00 10 чи anje.Schubert@cec.eu.int


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю