Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


«Фундація сприяння правосуддю» - сповіщає

23 березня, 2005 р.

    *** 28-29 квітня 2005 року всеукраїнською громадською організацією «Фундація сприяння правосуддю» спільно з Комітетом з питань правової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводитиметься парламентська Конференція «Європейська інтеграція України: стратегія правових реформ. Метою проведення Конференції є розробка відповідних рекомендацій уряду країни щодо реформування законодавства та основних правових інституцій держави, їх гармонізація з загальноприйнятими європейськими нормами, із залученням широкого кола експертів, у тому числі закордонних, та громадськості з наступних питань: доступ до правосуддя, адміністрування судів, кримінальне судочинство, реформування правоохоронних органів, доступ до інформації та проблема юридичної освіти та професії в Україні.
     З 20 березня 2005 року створюється експертна група з підготовки відповідних рекомендацій з шести напрямків:
    • доступ до правосуддя (орієнтовні питання даного напрямку – незалежність правосуддя, невиконання судових рішень, надання правової допомоги, створення єдиної бази даних судових рішень, порушення строків розгляду справ у суді тощо).
    • адміністрування судів (фінансування судової системи, реформування державної судової адміністрації, структура судової системи, вади закону про судоустрій – пропозиції щодо вдосконалення, навчання суддів, діяльність кваліфікаційних комісій, добір суддівських кадрів, тощо)
    • кримінальне судочинство
    • реформування правоохоронних органів (пенітенціарна система, МВД, СБУ, проблема діяльності Державної виконавчої служби тощо)
    • право на доступ до інформації (проблема прозорості діяльності державних органів, доступу до рішень органів державної влади, протизаконне присвоєння нормативним актами грифів таємності, обмеження доступу до окремих рішень органів виконавчої влади тощо)
    • з проблем юридичної освіти в України (відкриття юридичних факультетів в неспеціалізованих вищих навчальних закладах різної акредитації,)
    До експертної групи вже залучені судді місцевих та апеляційних судів, науковці, народні депутати, адвокати, представники правоохоронних органів, громадські організації та інші.
    Місце проведення Конференції – приміщення Верховної Ради України. Всі бажаючі взяти участь у роботі експертної групи або Конференції звертайтесь на електронну адресу info@fairjustice.org, tarasova@fairjustice.org. Оскільки захід відбудеться у приміщенні Верховної Ради України, кількість учасників обмежена і відбір здійснюватиметься на конкурсній основі.
    Контактні особи :
    Олена Шустик 255 35 82
    Катерина Тарасова 8067 4 6 0 1 9 6 1


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю