Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Лідери циганських громадських організацій написали відкритого листа віце-прем’єр-міністрові з питань гуманітарної політики Миколі Томенку, у якому висловили свою стурбованість відсталістю України у вирішенні ромських проблем.

24 березня, 2005 р.

    *** Поточне десятиліття, з 2005 по 2015 роки, у Європейському Союзі оголошено «Ромською декадою», адже у ЄС проживає від 7 до 8 мільйонів ромів.
    
    Лист буде передано через Закарпатську облдержадміністрацію. Лідери організацій не задоволені недотриманням Україною вимог "Ромської декади", а також ставленням до них з боку міліції. Голови цих організацій мають намір виписати собі спецперепустки, які б давали їм право відвідувати міськвідділи міліції на предмет гуманного відношення до затриманих одноплемінників.
    
    На думку європейських циганів, вони більше за інших програли від європейських перетворень останніх 15 років і є самою знедоленою громадою Європи. Для цього в рамках «Декади» і передбачається проведення різноманітних заходів, спрямованих на входження ромської меншини в Європу.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю