Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


I МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ФОНДІВ ГРОМАД ТА МІСЦЕВОЇ ФІЛАНТРОПІЇ

28 березня, 2005 р.

    ***
    Київ, 20-21 червня 2005 року. Відбудеться I міжнародна конференція з питань розвитку фондів громад та місцевої філантропії.
    
    Організатор: проект “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN), що здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
    
    Мета конференції: надати українським організаціям громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері благодійності та філантропії, можливості обмінятися досвідом між собою та із зарубіжними практиками, а також обговорити найоптимальніші шляхи розвитку фондів громад та місцевої філантропії в Україні.
    
    До участі запрошуємо всі зацікавлені організації та окремих спеціалістів.
    
    Планується обговорення декількох існуючих моделей розвитку місцевої філантропії, зокрема таких, як фонди громад у країнах ННД та ЦСЄ, United Way International та Community Shares (США), можливості застосування цих моделей в Україні.
    
    Провідні зарубіжні спеціалісти ознайомлять учасників з моделями та ефективними підходами до розвитку місцевої філантропії та ініціюють обговорення правових аспектів створення філантропічної організації, перешкод на шляху розвитку подібних організацій, аспектів співпраці з місцевим урядом та місцевими донорами та створення успішних стратегії комунікації.
    
    Очікується, що після завершення конференції її учасники матимуть чіткіше розуміння різноманітних моделей розвитку місцевої філантропії та того, яким чином провідний зарубіжний досвід може бути застосований в українському контексті.
    
    Робочі мови конференції - українська та англійська (з перекладом).
    
    Критерії відбору учасників
    Будь-яка українська організація громадянського суспільства (ОГС) чи окремий спеціаліст, що працюють над питаннями розвитку фондів громад та/чи місцевої філантропії в Україні, можуть подати заявку на участь у конференції.
    
    Успішні кандидати повинні відповідати наступним критеріям:
    
    мати практичний досвід роботи у сфері розвитку місцевої філантропії;
    мати бажання та можливість взяти активну участь у проведенні конференції як учасник/доповідач/фасилітатор.
    Для участі у роботі конференції необхідно до 15 квітня 2005 року подати заповнену аплікаційну форму на електронну адресу: anna@ucan-isc.org.ua (контактна особа - Анна Шаповал, координатор програми грантів.
    
    Процедура відбору учасників
    Усі учасники будуть відібрані на основі двох раундів конкурсу. До 23 квітня 2005 року конкурсна комісія розгляне первинні заявки та поінформує попередньо відібраних учасників. Усім півфіналістам буде запропоновано написати коротке (1-2 сторінки) есе з описом своїх цілей та очікувань від участі у конференції, а також підписати зобов’язання перед організаторами заходу. Детальні питання для есе та форма зобов’язання будуть розіслані півфіналістам пізніше.
    
    Усі фінальні заявки мають бути подані до 15 травня 2005 року. Організатори відберуть та поінформують фіналістів не пізніше 25 травня 2005 року.
    
    Усі витрати сплачуються організаторами.
    
    КОНТАКТИ:
    Анна Шаповал
    Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (ISC/UCAN)
    01034, Київ, вул. Володимирська, 47, офіс 9
    Тел.: (044) 494 4597
    Факс: (044) 229 4834
    Електронна пошта: anna@ucan-isc.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.ucan-isc.org.ua
    ДЖЕРЕЛО:РЦ ГУРТ (www.gurt.org.ua)


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю