Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІДГОТОВКИ ПОСІБНИКА

28 березня, 2005 р.

    *** У травні 2005 року Товариство “Зелений хрест” у рамках проекту “Забезпечення права на активний відпочинок для неповносправних України” планує видання посібника з активного туризму та відпочинку для неповносправних. В одному з розділів розміщуватиметься інформація про об’єкти, доступні для використання неповносправними різних нозологій на території України. У Львівській області вже обстежено понад 100 готелів, туристичних баз, ресторанів та кафе.
    
    Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до підготовки видання та отримати безкоштовно його примірник.
    
    Для цього просимо заповнити анкету (ознаки доступності об’єктів для користування людьми з особливими потребами), розміщену на Інтернет-сайті Товариства “Зелений хрест” http://www.gcs.org.ua/ukr/docs для об’єктів, які розташовані у вашому регіоні. Таким чином ми зможемо отримати надзвичайно корисну інформацію з усієї України.
    
    Проект “Забезпечення права на активний відпочинок для неповносправних України” реалізовується Товариством “Зелений хрест” за підтримки проекту “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN), що здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект спрямований на розвиток туристичного бізнесу та інфраструктури для неповносправних людей України.
    
    Метою проекту є ініціювання системних змін в державі для забезпечення права неповносправних на відпочинок, належного доступу до активного відпочинку та туризму, а також формування у суспільстві свідомості щодо необхідності залучення до активного життя цієї категорії громадян через проведення серії круглих столів, інтеграційних літніх таборів, розробки пропозицій та доповнень до існуючого законодавства та активної кампанії в ЗМІ.
    
    Детальнішу інформацію про проект “Забезпечення права на активний відпочинок для неповносправних України” розміщено на Інтернет-сайтi Товариства “Зелений хрест” http://www.gcs.org.ua.
    
    КОНТАКТИ:
    Олександр Волошинський
    Товариство “Зелений хрест”
    Тел.: (0322) 971 794
    Електронна пошта: office@gcs.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.gcs.org.ua
    Джерело: www.gurt.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю