Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Місцеві вибори - яким їм бути у 2006-му році?

28 березня, 2005 р.

    *** Запрошуємо депутатів рад всіх рівнів, представників виконавчої влади, керівників громадських організацій, лідерів політичних партій, членів територіальної громади та засоби масової інформації Буковини взяти участь у роботі круглого столу за тематикою «Місцеві вибори - яким їм бути у 2006-му році?», ініційованого членами фракції «Наша Україна» Першотравневої районної ради, Спілкою Активної Молоді та товариством «Український Народний Дім в Чернівцях»
    Круглий стіл розпочне свою роботу 25 березня о 16 год. в конференц-залі товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» (вул.Ломоносова,2 м.Чернівці). До участі в роботі круглого столу запрошені керуючий справами обласної ради Микола Довбиш, заступник голови обласної державної адміністрації Борис Баглей, секретар міської ради Троян Єремічук, голова Першотравневої районної ради Юліан Ваньчицький, керівник фракції "Наша Україна" Першотравневої районної ради Дмитро Сірман. Юридичні та політичні аспекти виборчого законодавства висвітлять відомий фахівці з питань державного права та політології Борис Руснак та Анатолій Круглашов.
    Одним з дискусійних питань, яке зараз обговорюється в суспільстві є спосіб проведення виборів до місцевих рад у 2006 р. Свідченням цього є всеукраїнські з’їзди, збори, семінари політичних партій, громадських організацій, на яких піднімаються наступні проблеми: Чи готові місцеві громади до пропорційних виборів? Якщо вибори будуть пропорційними, то до рад якого рівня? Чи не втратиться зв'язок виборця з депутатами, обраними за партійними списками? Чи не буде «відфутболювання» виборців від депутата до депутата, обраними за пропорційною системою? Хто буде вести прийом виборців – депутати чи партійні вожді? Як безпартійні виборці зможуть впливати на процес формування списків партійними осередками? Розведення місцевих виборів з виборами до Верховної Ради України»- це нові проблеми, чи якісно обрані депутати? Яка роль неурядових громадських організацій у виборчому процесі? Відкриті списки: міф чи реальність? Скільки коштуватимуть місця в прохідній частині партійних списків у Чернівцях? Пропорційна система – повернення старої влади, олігархів та корупції?
    На ці, та багато інших забагато питань покликаний дати відповідь круглий стіл «Місцеві вибори - яким їм бути у 2006-му році?». Метою круглого столу є проведення усестороннього аналізу недосконалого у багатьох відношеннях Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», який набуде чинності 1 жовтня 2005 р. та розробка рекомендацій громадськості Буковини до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо зміни існуючого виборчого законодавства.
    
    Запрошуємо Вас обговорити майбутнє своєї області, міста, району, села!


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю