Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма Conference Grants

7 квітня, 2005 р.

    *** У рамках програми Conference Grants підтримується організація наукових заходів, що відповідають науковій політиці ІНТАС і фінансування участі в міжнародних конференціях окремих учених із країн колишнього СРСР. Розмір фінансування в рамках даної програми складає від декількох сотень євро до 20,000 євро.
    
    
    
    Програма Conference Grants включає:
    
    - підтримку організації міжнародних наукових заходів (конференцій, семінарів, симпозіумів, нарад і т.д.) у країнах колишнього СРСР; можлива підтримка періодичних конференцій у країнах-учасницях ІНТАС і колишнього СРСР;
    
    - підтримку (через виплату персональних грантів) участі в конференціях окремих учених; підтримка участі вчених із країн колишнього СРСР у конференціях як у країнах колишнього СРСР так і в інших країнах; у рамках гранта можуть бути оплачені транспортні витрати і/чи проживання і/чи реєстраційний внесок.
    
    Заявка на участь у програмі повинна бути оформлена через сайт ИНТАС до одного з зазначених крайніх термінів подачі заявок. Найближчий крайній термін у даний час - 15 травня 2005 року.
    
    При подачі заявок на получение індивідуального гранту варто ознайомитися з вимогами до заявника:
    
    - заявки приймаються від окремих учених, що проживають у країнах колишнього СРСР і працюючих на постійній основі в одному з науково-дослідних інститутів у даній країні;
    
    - вік заявника повинний бути від 25 до 45 років;
    
    - заявник повинний бути учасником конференції або як запрошеного лектора, або представляти усну (стендову) доповідь;
    
    - частина витрат по участі даного вченого в конференції повинна бути оплачена організаційним комітетом конференції або інститутом, у якому працює даний учений.
    
    Переклад повідомлення виконаний співробітниками інформаційного інтернет-каналу НТ-ИНФОРМ ("Наука й Інновації") (RSCІ.RU).


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій