Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРНИКА „ПРАВА ДИТИНИ: СУЧАСНИЙ ДОСВІД ТА ІННОВАЦІЇ”

20 квітня, 2005 р.

    *** 26 квітня 2005 року об 11.00 у приміщенні Київського міського Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться презентація збірника інформаційних і методичних матеріалів „Права дитини: сучасний досвіт та інновації”, в якому вперше у вітчизняній літературі представлені матеріали про історію і сучасний стан інституту уповноважених з прав дітей.
    Збірник „Права дитини: сучасний досвід та інновації” підготовлено Християнським дитячим фондом – громадською нерелігійною організацією, діяльність якої спрямована на забезпечення позитивних змін заради створення сприятливого середовища для розкриття повного потенціалу кожної дитини – спільно з Міністерством України у справах сім’ї, дітей та молоді (нова назва – Міністерство у справах молоді та спорту), Інститутом педагогіки і психології професійної освіти АПН України та у видавництві „Либідь”.
     Видання стало можливим завдяки проектам: „Впровадження пілотної системи уповноважених з прав дітей і жінок у Рівненській області” (Програма демократичних грантів Посольства США в Україні), „Допомога в наданні соціальних послуг дітям, сім’ям та молоді у громадах” (Дирекція з питань розвитку та співробітництва Швейцарії), „Молоді лідери в інтересах громадського суспільства” (Рада Європи, Програма освіти у сфері прав людини).
     Над виданням працював колектив авторів, серед яких не тільки дорослі, а й молодь, діти. Зокрема, Оксана Білик – старшокласниця, член незалежного дитячого медіа-центру „Голос дитини”; Кирило Тисячний – студент, почесний президент Дитячого парламенту міста Києва; Олександра Козакова, Марія Франчук, Ірма-Марія Герасименко – наймолодші учасниці творчого колективу, студентки Київської дитячої академії мистецтв.
    Збірка розкриває міжнародний і національний досвід забезпечення прав дітей. Як уже було зазначено, у ній презентуються матеріали про історію і сучасний стан інституту уповноважених з прав дітей, яких за кордоном називають „омбудсмени з прав дитини”, а також матеріали, що дають уявлення про сучасні підходи, моделі, зорієнтовані на створення ефективних механізмів забезпечення прав дітей, зокрема, права на їх активну участь у прийнятті рішень. Презентовані матеріали є орієнтиром у конкретних діях на впровадження в реальне життя положень Конвенції ООН про права дитини. Книжка розрахована, в першу чергу, на спеціалістів-практиків, чия професійна діяльність пов’язана з дітьми та молоддю.
    Для участі у презентації необхідно зареєструватися до 17.00 22 квітня 2005 року за тел. (044) 230 29 42 або e-mail: staff@ccf.kiev.ua (контактна особа: Дар’я Непочатова).


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій