Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПОДАРУЙТЕ ЇМ ВЕЛИКДЕНЬ - ПРОПОНУЄ МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

28 квітня, 2005 р.

    *** Понад 1000 писанок напишуть діти з 15 інтернатів та сиротинців в ході щорічної благодійної акції „Гарні, як Писанка”, яку організовує Мальтійська служба допомоги.
    
    Акцією „Гарні, як Писанка” організатори мають на меті продовжити спілкування львівської молоді з дітьми з інтернатів. Поряд з матеріальними чи побутовими проблемами дітей з інтернатів, є ще одна, напевно, чи не найважливіша – обмеження спілкування. Діти, які живуть не вдома, в майже замкнутому просторі, за кілька десятків кілометрів від обласного чи районного центру, потребують ширшого кола спілкування для розвитку свого світогляду.
    
    Впродовж трьох тижнів перед Великоднем волонтери Мальтійської служби допомоги, члени ПЛАСТ Національної скаутської організації України, громадських організацій „Діти Христа” та „Ватра”, студенти Українського Католицького університету відвідують інтернати та сиротинці Львівської області, вчать гаївки, пишуть писанки. Є випадки, коли діти вчать львівську молодь як правильно розмальовувати писанку.
    
    Напередодні Великодня писанки з інтернатів будуть роздавати у подарунок у львівських ресторанах. Тим самим організатори хочуть показати, що діти з інтернатів вміють не лише отримувати подарунки, але і їх дарувати.
    
    Олексій Побурко
    Заступник директора
    Мальтійська служба допомоги
    Тел.: 8 0322 75 12 00


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій