Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Євразійська конференція 2005 компанії Ethіcal Corporatіon (С-Пітербург. Росія)

14 травня, 2005 р.

    *** Компанія Ethіcal Corporatіon запрошує відвідати Євразійську конференцію за Глобальним Договором ООН: "Корпоративна соціальна відповідальність як каталізатор прибутковості і зростання компанії", що буде проходити з 7 по 8 червня 2005 р. у Санкт-Петербурзі в готелі "Астория".(Росія)
    
    Конференції організована компанією Ethіcal Corporatіon (Лондон) за підтримкою бюро Глобального Договору ООН (Global Compact, Нью-Йорк) і Програми Розвитку ООН у Росії (ПРООН, Москва). Асоціація Менеджерів і Європейський Бізнес клуб є офіційними Експертними партнерами.
    
    У числі доповідачів лідери різних галузей промисловості і відомих експертів: Ernst & Young //Іntel // Глобальний Договір ООН // BP // Deloіtte // SAP // PrіcewaterhouseCoopers // СУАЛ Холдинг // Торговий Дім АРМ // РСПП // Міжнародна фінансова корпорація (ІFC) // Standard & Poor' s // Програма Розвитку ООН // Асоціація Менеджерів Росії // Центр Ділової Етики і Корпоративного Керування // Всесвітній фонд дикої природи (WWF) у Росії // Міжнародна Організація Праці // Агентство соціальної інформації // Європейський банк реконструкції і розвитку // KPMG // та інші.
    
    Основна увага на цій конференції буде приділятися винятково практичним питанням. Протягом двох насичених робочих днів ви довідаєтеся про останні стратегії КСО і про те, як вони можуть сприяти росту і прибутковості вашого бізнесу.
    
    Одержати більш докладну інформацію про Конференцію Ви можете на сайте компанії- організатора Ethіcal Corporatіon ( англійською і російською мовами).
    
    Будь ласка, зв'яжіться з організатором конференції в компанії Ethіcal Corporatіon:
    1. По телефоні: +4420-7375-7563
    2. По електронній пошті: olena.bіbіk@ethіcalcorp.com.
    
    
    На усі Ваші додаткові питання по участі в конференції з задоволенням відповість Організатор конференції Олена Бибик по телефоні +4420-7375-7563 чи електронній пошті olena.bіbіk@ethіcalcorp.com.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій