Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Офіційний представник Держдепартаменту США Річард Баучер заявив, що цього року США виділяють на підтримку демократії в Бєларусі 11,5 млн. доларів.

17 травня, 2005 р.

    *** "У США є давній і відкритий послужний список підтримки зусиль щодо демократичних реформ у Білорусі та інших країнах Європи і Азії", - заявив Р.Баучер, додавши, що "в 2005 фінансовому році ми надали білоруському народу допомогу на 6,5 млн. доларів".
    
    "Конгрес додав ще 5 млн. доларів у терміновому додатковому бюджетному законопроекті, де в рамках "Акту підтримки демократії" передбачається надання коштів для просування демократії в Білорусі і це добре відомо", - сказав він.
    
    "Наше сприяння для виборів у Білорусі та інших точках призначається для участі громадян у виборчому процесі, для збалансованого висвітлення в пресі, партійного навчання для всіх партій, моніторингу за ходом виборів та адміністрації виборів", - сказав Р.Баучер, підкресливши, що ці програми носять "невиборчий характер, є прозорими і мирними за своєю суттю".
    
    "Ми проводитимемо їх у Білорусі для підтримки зусиль по створенню громадянського суспільства і демократії", - наголосив представник держдепартаменту США.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій