Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ КАМПАНІЇ „ІНФОРМУВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА КИЄВА ТА ОБЛАСТІ”

18 травня, 2005 р.

    *** 24 травня 2005 року з 15.00 до 17.00 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться прес-конференція за підсумками Інформаційно-просвітницької кампанії, що відбувалася в березні-травні ц.р.
    
    Мета: остаточне підведення підсумків кампанії „Інформування дітей та молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та області”, презентація відео-кліпу кампанії, оприлюднення результатів і висновків соціологічних досліджень та заходів, що проходили в рамках кампанії.
    
    Інформаційно-просвітницька кампанія проходила для учнів та педагогів в загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та області. За мету кампанії ставилось надання молоді інформації стосовно актуальних проблем сьогодення, сформування поглядів молоді на ці проблеми та їх вирішення.
    
    В рамках кампанії проходило опитування учнів, визначення актуальних проблем молоді. Згідно з’ясованих існуючих проблем, навчальний заклад забезпечувався інформаційними матеріалами. Проводилися тренінги та семінари для учнів, транслювання тематичних аудіопрограм та покази відеофільмів в навчальних закладах. На міському рівні було проведено серію громадських заходів: конференція, дебатні турніри, семінари та тренінги для школярів міста.
    
    Організаторами кампанії виступила Дитяча громадська організація „Парламент дітей міста Києва”. Партнери: Незалежний медіа-центр „Голос дитини”, Фундація „Чинність закону”, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Європейський молодіжний парламент – Україна, Представництво ООН в Україні, Управління Верховного комісару ООН у справах біженців, Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Kyiv FLEX Alumni Association, Представництво Європейської комісії в Україні, Християнський дитячий фонд України, Ресурсний центр „Гурт”, Учнівська Ліга міста Києва, Київський Палац дітей та юнацтва.
    
    * * *
    
    Прес-конференція відбудеться в приміщенні кінолекційної зали Київського Палацу дітей та юнацтва за адресою: вул. Січневого повстання, 13.
    Реєстрація та отримання прес-пакетів – у секретаря прес-конференції, Оксани Жученко. Реєстрація розпочинається об 14.30. Додаткову інформацію також можна отримати за телефоном 280-7404.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені