Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


50-та сесія Європейського Молодіжного парламенту відбудеться у Мілані у листопаді 2005 року!

24 травня, 2005 р.

    *** Що необхідно знать про Європейський Молодіжний Парламент. Європейський Молодіжний Парламент (ЄМП)– міжнародна політично нейтральна організація, метою якої є підвищення обізнаності молоді щодо питань, що стосуються Європи та інтеграції до Європейської спільноти. Брати участь у заходах, організованих ЄМП означає здобувати досвід та знання щодо демократії, її структури та принципів; брати участь у процесах прийняття рішень та їх впровадження в життя; відстоювати власну точку зору та вчитися культурі дебатів. Сесії ЄМП - можливість для молодих людей обмінюватися думками, знайомитись та встановлювати дружні стосунки без кордонів, національностей та релігії. Міжнародна сесія ЄМП – серйозна робота чи розваги? Протягом десяти днів сесії учасники беруть участь у роботі комітетів, що складаються з представників різних країн Європи та розглядають актуальні політичні та соціо-економічні питання сьогодення. Результатом такої роботи є резолюція, що містить ідеї та рішення, обговорені та прийняті групою. Наприкінці тижня кожен комітет презентує свою резолюцію під час Генеральної Асамблеї, що є головною подією сесії. Окрім цього, учасники мають можливість презентувати особливості своєї національної культури на Євро концерті та Євро шоу, що є не просто виставкою, а й дійсно унікальним святкуванням культурної та географічної різноманітності Європи.
    
    Як стати делегатом?
    Відбір делегатів відбувається на конкурсній основі. Для того, щоб стати делегатом 50-ї Міжнародної сесії ЄМП, необхідно пройти два етапи відбору:
    
    1) Написати есе англійською мовою (не більше 500 слів) на одну із нижче наведених тем та надіслати її разом із власним резюме до 15 липня включно на sessions@eyp-ua.org та oksamitnaya@mail.ru.
    
    - European Constitution: A Requiem for a Dream?
    
    - What is the prospect of introducing Euro in all Member States, including the newly-accessed ones?
    
    - European enlargement policy: Where is the Eastern border of the European Union?
    
    - How did 50th Eurovision contributed to the image of Ukraine in Europe?
    
    2) Пройти співбесіду з лідерами ЄМП-України.
    
    Фінансування участі в міжнародній сесії.
    Фінансування участі делегатів у сесії (витрати на проїзд та внесок учасника) здійснюється за рахунок коштів, отриманих завдяки фандрейзингу, який проводить кожна делегація перед міжнародною сесією.
    
    За додатковою інформацією просимо звертатися до Координатора міжнародних проектів, Ксенії Оксамитної за тел. 8 050 4457511 або електронною адресою oksamitnaya@mail.ru.
    Вебсайт: http://eyp-ua.org/


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій