Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


28 травня у Києві в рамках святкування Дня Столиці відбудеться міське свято волонтерів “Я люблю своє місто!”

26 травня, 2005 р.

    *** У цей день о 17.00 в БК “Перемога” (бульв. Перова, 2) зберуться 600 молодих осіб – представники всіх шкіл волонтерів 10 районів м. Києва, члени волонтерських загонів та громадських організацій, які реалізують соціальні програми.
    
    Кожен молодий киянин, який вступив до волонтерського руху, виходить з того, що саме йому жити в цьому місті, і намагається зробити його якнайкращим. Завтра ця молодь стане у керма столиці України, а сьогодні вона робить перші кроки, спрямованні на покращення життя кожного киянина, бере участь у соціально значимих програмах нашого міста.
    
    На святковому заході “Я люблю своє місто!” будуть нагороджені 50 волонтерських загонів, а найкращим волонтерам будуть присвоєні чергові освітньо-кваліфікаційні рівні: "Волонтер", "Досвідчений волонтер", "Волонтер-інструктор", "Волонтер-тренер", "Волонтер-координатор". До нагородження підготовлені традиційні нагороди: значки, дипломи та посвідчення. Також під час заходу пройдуть конкурси та ігри.
    
    В столиці волонтерська діяльність у сфері надання соціальних послуг спрямована на надання допомоги киянам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Саме тому Київська міська державна адміністрація та Київський міський центр соціальних служб для молоді всебічно сприяють розвитку волонтерського руху, підтримують діяльність волонтерських загонів та громадських організацій, що взяли на себе повноваження реалізації соціальних програм, організовують тренінги та семінари для підвищення рівня кваліфікації волонтерів. Завдяки зусиллям Київської міської державної адміністрації і Київський міський центр соціальних служб для молоді вже сьогодні в мережі соціальних служб молоді працює біля 500 соціальних працівників, які реалізують особистісну потребу, 1000 волонтерів. Майже 50 громадських організацій та благодійних фондів визначили свій додатковий статус – партнер соціальної служби для молоді м. Києва.
    
    Запрошуються журналісти до участі у висвітленні заходу та популяризації волонтерського руху. Акредитація представників ЗМІ почнеться 28 травня о 16.30 у БК “Перемога” (бул. Перова, 2).
    
    Контакти:
    Прес-секретар КМЦССМ
    Братущак Олексій Анатолійович
    тел./факс: 456-77-81
    моб. тел.: 8 (097) 944-14-16
    e-mail: fi7203@mail.ru


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій