Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Регіональний інформаційний автобусний тур ЄС.

27 травня, 2005 р.

    *** Найбільші святкування Дня Європи в усьому світі проходили в Києві (14 травня),
    Одесі (19 травня) та Донецьку (22 травня). В цих містах сотні тисяч українців відвідали Європейське містечко, у якому посольства країн ЄС і українські громадські організації розповсюджували інформацію про Європейський Союз, та насолоджувались концертом популярної музики за участю українських та європейських виконавців. Представництво Європейської Єомісії в Україні розширює свою інформаційну діяльність і у західних містах України. З 26 травня по 4 червня автобус прикрашений європейською символікою з командою експертів з питань ЄС відвідають такі міста:
    26 травня – Житомир (Соборний Майдан)
    27 травня – Рівне (Майдан Незалежності)
    28 травня – Луцьк (Театральний Майдан)
    29 травня – Тернопіль (Театральний Майдан)
    31 травня – Івано-Франківськ (Ратушна Площа)
    1 червня – Чернівці (Соборна Площа)
    2 червня - Кам’янець-Подільський (Ратушна Площа)
    3 червня – Хмельницький (Майдан Незалежності)
    4 червня – Вінниця (Центральний парк культури та відпочинку).
    Ціль проведення автобусного туру - поширення інформації про українсько-европейські відносини та Європейський Союз серед молоді України. Регіональні інформаційні дні відбуватимуться за підтримки Секретаріату Президента України, місцевих органів самоврядування, Європейського молодіжного парламенту – Україна та місцевих неурядових організацій. Представники цих установ та організацій разом із командою інформаторів РІД повідають свої погляди щодо різних аспектів діяльності ЄС, а також будуть відкритими для діалогу із аудиторією.
    Розважальна програма на центральних площах міст триватиме з 14:00 до 18:00 год. і буде включати вікторини та конкурси для молоді за участю ведучого телеканалу ICTV Олексія Гнилуші та ведучого Gala radio – DJ Kid. Молодь матиме нагоду продемонструвати свої знання у питаннях соціального, культурного, спортивного життя Європи. Будуть поширюватися інформаційні матеріали з актуальних питань життя Європейського Союзу.
    В Житомирі на відвідувачів Регіональних інформаційних днів чекає цікава інформація від Житомирського молодіжного об’єднання «Євроклуб». Всі охочі матимуть можливість дізнатися не лише про діяльність філіалу та яким чином можна приєднатись до організації, але й отримати поради щодо створення свого аналогічного об’єднання.
    Всі Тернопільчани, після святкування Днів Європи в Тернополі 21 травня, зможуть продовжити поглиблювати свої знання про європейську культуру під час конкурсу малюнку на папері та асфальті, який відбудеться 29 травня.
    В Івано-Франківську в день проведення Регіональних інформаційних днів на площі Ринок відбудеться урочисте відкриття символічної стіни з інформацією про споріднені міста України та Європейського Союзу, пройде конкурс малюнку на асфальті «Україна - частина Європи» та фестиваль народних танців європейських країн у виконанні дитячих колективів.
    У всіх містах, які відвідає Європейський інформаційний автобус буде поширюватися інформація про «Європейський Молодіжний Парламент-Україна». Більше про цю молодіжну неурядову організацію ви можете дізнатися на www.eyp.iatp.org.ua .
    Регіональні інформаційні дні ЄС в 2005 році будуть проведені Представництвом Європейської Комісії в Україні вже вдруге. Протягом квітня минулого року з програмою «Європейська весна» автобус Представництва Європейської Комісії в Україні відвідав Чернігів, Полтаву, Луганськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Донецьк та Львів.
    Оксана Гошва
    PR менеджер РІД 2005


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені