Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів неприбуткових громадських організацій України

31 травня, 2005 р.

    *** У межах своєї служби “Добродія Київська” Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР “Єднання”) продовжує конкурс проектів неприбуткових громадських організацій України.
    
    Мета конкурсу полягає у сприянні розбудові громадянського суспільства через підтримку ОГС, які представляють і захищають інтереси громадян, впливають на формування громадської думки і на процес прийняття рішень у державі, сприяють розвиткові демократичного управління, в тому числі звітності влади перед громадою.
    
    В межах конкурсу будуть надані гранти ОГС на впровадження проектів у різних сферах суспільного життя. Передбачається підтримка конкретних заходів, таких як: просвітницькі акції та кампанії, тренінги, надання консультацій, проведення круглих столів і громадських слухань стосовно шляхів вирішення існуючих проблем тощо.
    
    Проекти, які претендують на фінансування в межах конкурсу, мають відповідати таким загальним вимогам:
    - бути спрямованими на залучення населення до участі у вирішенні нагальних місцевих проблем;
    - передбачати просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення рівня соціальної освіченості та активності населення;
    - закладати основи для подальшої діяльності в обраному напрямку після завершення виконання проекту.
    
    Технічні проекти і проекти, які передбачають політичну та комерційну діяльність, не розглядаються.
    
    До участі у конкурсі запрошуються усі зареєстровані українські громадські організації, які є неприбутковими, працюють задля становлення громадянського суспільства і мають на меті представлення та захист інтересів громадян у будь-якій сфері суспільного життя – економічній, соціальній, екологічній, культурній тощо. Окремі громадяни, ініціативні групи та незареєстровані організації теж мають можливість брати участь у конкурсі. В такому разі вони повинні звернутися до зареєстрованої ОГС, яка візьме на себе повну відповідальність за виконання гранту згідно з законодавством як України, так і США.
    
    Кошти грантів можуть бути використані виключно на громадську діяльність у повній відповідності із затвердженим проектом та передбачати такі витрати: оренда обладнання, транспорту і приміщення, використання засобів зв’язку, придбання витратних матеріалів, канцтоварів і обладнання, витрати на відрядження, заробітна плата з урахуванням усіх податків, сплата послуг сторонніх організацій для виконання робіт в межах гранту, банківські послуги. На купівлю обладнання може бути використано не більше 20 % від загальної суми гранту. Сума усіх додаткових коштів на виконання проекту (включаючи внесок Вашої організації, суми, які пошукуються з інших джерел та будь-який інший матеріальний внесок – транспортом, добровільною працею, безкоштовною орендою тощо) обов’язково має складати не менше 10% суми, яка пошукується у ІСАР “Єднання”.
    
    Заявки на п’ятий раунд конкурсу проектів приймаються до 26 серпня 2005 року і будуть розглядатися на засіданні Ради українських експертів 8 жовтня 2005 року.
    
    Кінцевий термін виконання проектів не повинен бути пізнішим за 30 березня 2006 року.
    
    Максимальний обсяг гранту – 3000 доларів США.
    
    Програма UСAN заохочує громадян України до підвищення власної відповідальності за долю країни шляхом активізації їхнього залучення до участі в усіх сферах суспільного життя. Інститут сталих спільнот (ІСС) і його партнери здійснюють цей чотирирічний всеукраїнський проект з метою розбудови потенціалу українських організацій, через які громадяни можуть визначати і проголошувати свої пріоритети та безпосередньо впливати на розвиток демократичного управління в Україні.
    
    Більш докладна інформація розміщена у додатку.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій