Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ “СВІЖИЙ ВІТЕР”

3 червня, 2005 р.

    *** 4 червня 2005 року, напередодні Всесвітнього дня охорони довкілля, відбудеться Всеукраїнський фестиваль екологічної творчості молоді „Свіжий вітер”.
    
    Учасники фестивалю – колективи навчальних закладів, на базі яких створені осередки Всеукраїнської дитячої спілки „Екологічна варта”, які вибороли першість на обласних фестивалях. У фестивалі візьмуть участь 10 дитячих колективів з Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей та м. Києва.
    
    У рамках фестивалю відбудеться виставка кращих робіт та нагородження переможців VIII Всеукраїнського конкурсу „Мій голос я віддаю на захист природи”.
    
    Переможці конкурсу відзначені у 9 номінаціях: „Екоплакат” на тему: „Діти сонця на варті природи рідного краю”; „Малюнок” на тему „Планета наша – кольорове диво!”; „Екологічний знак”; „Позакласний захід екологічної спрямованості”; „Авторські програми з екології”; „Екологічні казки”; „Екологічні ігри”; „Вартівські традиції” (ритуали, пісні); „Фотографія” на тему: „Мій рідний край”.
    
    Запрошуємо представників ЗМІ об 11 год. 4 червня 2005 р. за адресою: вул. Дарвіна, 2, Палац творчості дітей та юнацтва Печерського району (від Бессарабського ринку по вулиці Крутий узвіз до перехрестя з вул. Дарвіна).
    
    КОНТАКТИ
    Прес-служба ВЕЛ
    Тел.: (044) 522 9264


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю