Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СЕРЕД СТУДЕНТІВ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ І КРАЇН СНД НА НАЙКРАЩУ НАУКОВУ РОБОТУ „ЗАГРОЗА БЕЗПЕЦІ В СУЧАСНОМУ СВІТІ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ”

3 червня, 2005 р.

    *** Міжнародна мережа „Молодіжний Правозахисний Рух” спільно з Уповноваженим з прав людини в Російській Федерації та Російська Академія Правосуддя запрошують студентів взяти участь в конкурсі на кращу наукову роботу з Прав Людини. Конкурс проводиться в рамках Європейського року громадянськості шляхом освіти на тему „Загроза безпеці в сучасному світі і Права Людини”
    
    Цілі конкурсу – пропаганда знань в галузі прав людини, формування навиків правозахисної діялності і підвищення творчої активності студентів, що є необхідною складовою підготовки висококваліфікованих спеціалістів в галузі юриспруденції.
    
    Мова конкурсу – російська.
    
    Конкурс проводиться в три етапи.
    Перший етап (1 березня - 15 червня 2005 року) – ВУЗівські конкурси. Студентські роботи надаються на перегляд відповідним кафедрам ВУЗів. Керівництво ВУЗу або деканат факультету відбирають три найкращі роботи для участі в наступному етапі конкурсу. Відібрані роботи надсилаються до 16 червня 2005 року до регіонального представника конкурсу від МПР по електронній пошті.
    
    Другий етап (16 червня – 15 серпня 2005 року) – проводиться регіональним представником конкурсу від МПР і регіональним журі, яке з представлених за підсумками першого етапу робіт відбирає три найкращі роботи. Ці роботи разом із супровідними документами ВУЗу (факультету, кафедри) і протоколом рішення регіонального журі (буде надано) напрвляються учасниками конкурсу в Апарат Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації. Адреса: 107084, Москва, вул. М’ясницька, буд.47 (107084, Москва, ул. Мясницкая, д.47) для участі в третьому етапі конкурсу.
    
    В журі конкурсу входять лідери найбільших правозахисних організацій в РФ, співробітники Апарата Упрвноваженого з прав людини в Російській Федерації. За рішенням журі автори найкращих робіт викликаються в Москву, у вересні 2005 року, для участі в очному конкурсі, який пройде у вигляді ноуково-практичної конференції в Російській Академії Правосуддя. В результаті відкритого голосування пройде відбір переможців. Підведення підсумків і нагородження переможців пройде в урочистій обстановці за Участю Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації та ректора Російської академії правосуддя.
    
    Перможцям конкурсу будуть вручені диплони та організоване відвідування апарату Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації, органів державної влади Російської Федерації (законодавчої, виконавчої та судувої), провідних юридичних ВУЗів країни,а також беде організована екскурсійна програма в Москві.
    
    МПР встановило спеціальну премію, фонд Вернадського заснував власну премію за кращу роботу яка присвячена темі „Екологічна безпека”.
    
    За додатковою інформацією звертайтеся до регіонально представника конкурсу від МПР.
    
    КОНТАКТИ:
    Артем В. Коновалов
    Регіональний представник конкурсу від МПР
    Тел./факс +380 (97) 901 8902
    Електронна адреса: polocki@mail.ru
    Інтернет-сайт: http://www.uipa.civicua.org
    Джерело: ГУРТ


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю