Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Генпрокуратуру відтепер також контролюватиме громадська рада.

5 червня, 2005 р.

    *** До її складу увійдуть відомі політики, журналісти, інші фахівці. Про це повідомив Генпрокурор Святослав Піскун під час оперативної наради у Генпрокуратурі.
    За словами С.Піскуна, цей дорадчий орган сприятиме більшій прозорості роботи Генеральної прокуратури та допомагатиме у її реформуванні. Він порекомендував прокурорам областей наслідувати його приклад.
    На нараді за участю прокурорів АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя було розглянуто основні принципи реформування органів прокуратури. Зокрема, Святослав Піскун наголосив на необхідності переорієнтації прокурорського нагляду з концепцій невиправданої тотальності на демократичні принципи публічного нагляду, а також обстоював думку про необхідність створення спеціального слідчого органу чи підрозділу, який би проводив розслідування у кримінальних справах, порушених щодо службовців найвищого рівня.
    Наполягаючи на потребі відкритості органів прокуратури, С.Піскун зажадав від прокурорів регіонів швидких і ефективних змін в організації роботи щодо висвітлення результатів прокурорсько-слідчої діяльності у засобах масової інформації і зобов'язав їх безпосередньо спілкуватися з журналістами. При цьому він підкреслив, що спроможність прокурорів і надалі очолювати прокуратури областей буде визначатися колегією значною мірою з огляду на активність співпраці із журналістами, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю