Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КРУГЛИЙ СТІЛ “ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

9 червня, 2005 р.

    *** 16 червня 2005 року з 14.00 до 16.00 Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” в приміщенні Будинку Вчених за адресою: м.Львів, вул. Листопадового Чину, 6 проводить круглий стіл на тему “Державні механізми забезпечення гендерної рівності та захисту від дискримінації”.
    
    До обговорення пропонується інформація про міжнародний досвід запровадження державних механізмів забезпечення гендерної рівності, державні механізми в Україні, а також шляхи їх удосконалення, зокрема проекту Закону України “Про забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та рівних можливостей їх реалізації”, прийнятий у першому читанні в січні 2005 року.
    
    До участі у роботі круглого столу запрошуються представники управління юстиції, управління у справах молоді та туризму, управління праці та соціальної політики, управління статистики Львівської облдержадміністрації, депутати Львівської обласної та міської рад, представники Львівського обласного центру зайнятості, профспілок, громадських жіночих та правозахисних організацій, ЗМІ.
    
    Проведення круглого столу відбуватиметься в рамках проекту “Подолання гендерної та вікової дискримінації на ринку праці в Україні: навчання та програма дій”, підтриманого Делегацією Європейської Комісії в Україні.
    
    КОНТАКТИ
    Марта Чумало
    Адвокасі-експерт проекту
    Телфакс: (032) 295 5060
    Ел. пошта: marta@women.lviv.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю