Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ БУТИ!

9 червня, 2005 р.

    *** На Миколаївщині розпочався процес створення першого в області національного природного парку (НПП) “Гранітно-степове Побужжя” на базі існуючого регіонального ландшафтного парку відповідно до Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 рр. На сьогодні, відбувається погодження меж перспективного заповідного об’єкту загальнодержавного значення.
    
    В рамках проекту „Громадська екологічна ініціатива в Україні” ІСАР “Єднання” за фінансової підтримки Фонду “ДУН”, зараз виконується проект “Створимо парк разом!” з метою забезпечення громадської підтримки створення НПП “Гранітно-степове Побужжя”.
    
    З 23 по 28 червня проходитиме польова школа “Стежками Побужжя” для організаторів масових спортивно-туристичних заходів на заповідній території. Мета - ознайомити з правилами перебування в національних природних парках, умовами організації різних заходів за умов дотримання природоохоронного режиму, гармонійно поєднати еколого-освітню та спортивно-туристичну діяльність. В програмі заходу – екскурсії, лекції, практичні заняття, бесіди з провідними екологами та ін.
    
    Паралельно проводиться роз’яснювальна робота серед місцевого населення щодо необхідності збереження природи, формування позитивного іміджу національного парку. Це є важливим напрямом роботи, оскільки цінну ділянку заповідного об’єкту, планується затопити водами Олександрівського водосховища на р. Південний Буг.
    
    Марина Парафіло
    керівник проекту
    МОО “Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні”
    Тел.: (0512) 35 8037
    Ел. пошта nr@bseanetwork.mk.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю