Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


РАДА З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС

14 червня, 2005 р.

    *** Сьогодні 13 червня у Люксембурзі відбулося дев’яте засідання Ради з питань співпраці між Україною та ЄС, під час його обидві сторони змогли ознайомитись з успіхами, досягнутими Україною та ЄС у реалізації Плану дій Україна-ЄС після його схвалення на позачерговому засіданні Ради з питань співпраці 21 лютого цього року.
    Обидві сторони виразили задоволення посиленням відносин між Україною та ЄС внаслідок прогресу, досягнутого на сьогодні Україною у здійснені реформ, і заявили про свої сподівання на подальше поглиблення та зміцнення цих відносин у ході продовження успішної реалізації внутрішніх реформ і прийняття європейських стандартів в Україні.
    Рада з питань співпраці привітала прогрес, досягнутий на цей час у виконанні завдань Плану дій Україна-ЄС, і виразила своє сподівання на подальший прогрес у таких сферах, як політичні та соціально-економічні реформи; правосуддя та внутрішні справи; торгівля, ринкова та регуляторна реформи; транспорт, енергетика та інформаційне суспільство; охорона довкілля та міжлюдські контакти. Рада з питань співпраці також визначила і майбутні виклики, пов’язані з впровадженням Плану дій, зокрема потребу здійснення подальшого прогресу в економічній сфері.
    Крім цього, Рада схвально відгукнулася про успіхи у сфері зовнішньої політики та політики безпеки. Обидві сторони заявили про свій намір посилити співпрацю з питань регіональної безпеки та стабільності.
    Представники ЄС наголосили на важливості зміцнення демократичних досягнень в Україні та підкреслили, що ЄС продовжує підтримувати програму реформ українського уряду.
    На засіданні Ради сторона ЄС була представлена Міністром закордонних справ Люксембургу Жаном Ассельборном та Комісаром ЄС з питань зовнішніх зносин Бенітою Ферреро-Вальднер, а українську делегацію очолював віце-прем’єр-міністр з пита! нь європ ейської інтеграції Олег Рибачук.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю