Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Віце-президент Європейської Комісії Сіїм Каллас прибуває до Києва для обговорення питань адміністративної та судової реформи з керівництвом України

24 червня, 2005 р.

    *** 26-28 червня у Києві з офіційним візитом перебуватиме віце-президент Європейської Комісії Сіїм Каллас, який відповідає за питання управління, аудиту та боротьби з шахрайством. У ході свого візиту він обговорюватиме ці питання з Президентом України Віктором Ющенком, Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, віце-прем’єр-міністром з питань адміністративної реформи Романом Безсмертним, віце-прем’єр-міністром з питань європейської інтеграції Олегом Рибачуком, Секретарем Ради національної безпеки та оборони Петром Порошенком, Міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком і Міністром юстиції України Романом Зваричем .
    Одним з пріоритетних напрямків Плану дій Україна-ЄС є подальше посилення стабільності та ефективності інституцій, які гарантують функціонування демократії та верховенство права, включаючи реформування судоустрою та боротьбу з корупцією.
    28 червня 2005 року о 10.00 віце-президент Європейської Комісії Сіїм Каллас дасть прес-конференцію у Представництві Європейської Комісії за адресою вул. Круглоуніверситетська, 10. З питань акредитації звертайтеся, будь ласка, до Ірини Стаднійчук, тел. 253 3020.
    Інформаційна довідка
    Сіїм Каллас, естонець за національністю, народився 2 жовтня 1948 року у Талліні. Пан Каллас брав активну участь у відновленні державності Естонії та перебував на посадах Прем’єр-міністра Естонії, Міністра фінансів, Міністра закордонних справ і Голови Центрального банку Естонії. Також він був депутатом Парламенту Естонії трьох скликань і перебував на посаді Голови Естонської партії реформ з часу її заснування у 1994 році до листопада 2004 року, коли він став Почесним головою партії. З листопада 2004 року пан Каллас є віце-президентом Європейської Комісі! ї і відп овідає за питання управління, аудиту та боротьби з шахрайством.
    Більш детальну інформацію можна зайти тут:
    http://europa.eu.int/comm/commission_barroso/kallas/index_en.htm


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю