Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ Й ОСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ БЄЛАРУСІ, МОЛДОВИ Й УКРАЇНИ

1 липня, 2005 р.

    *** 4 і 5 липня 2005 року Інститут Розвитку й Соціальних Ініціатив “Вііторул”, Молдова, запрошує бажаючих взяти участь у презентації впроваджуваної ініціативи - Інформаційна й Освітня Мережа для Бєларусі, Молдови й України (Information and Learning Network Sub-regional Unit for Belarus, Moldova and Ukraine).
    
    Information and Learning Network (ILN) була нещодавно створена Програмою Розвитку Організації Об'єднаних Націй у рамках більш широкої ініціативи – Capacity 2015, метою якої є розвиток потенціалу на місцевому рівні в країнах, що перебувають на початковому етапі в процесі реалізації Цілей Розвитку Тисячоріччя. ILN була створена для того, щоб допомогти об'єднати зусилля місцевої влади, приватного сектора й цивільного суспільства з метою досягнення Цілей Розвитку Тисячоріччя, або іншими словами - стійкого довгострокового розвитку й скорочення рівня бідності. Прагнучи до реалізації цієї мети, конкретним завданням й інструментом ILN є підвищення рівня знань суспільства, за допомогою збору передового досвіду й інновацій (наступної їхньої обробки й створення бази даних) з відповідних сфер діяльності, і сприяння їхньому наступному поширенню й застосуванню у всьому регіоні України, Молдови й Бєларусі.
    
    Більше про ILN – на веб-сайті http://www.iln-best.org.
    
    Залежно від того, яку організацію Ви представляєте, ви можете взяти участь в одній із двох презентацій:
    - Презентація для неурядових організацій, що діють у різних секторах: економічний розвиток і скорочення бідності; екологія та стійкий розвиток; соціальний сектор; демократичний розвиток. Понеділок, 4 липня 2005 р. у Творчому Центрі Каунтерпарт, за адресою: Київ, просп. Бажана, 30, кв.8 (метро Харківська).
    - Презентація для аналітичних центрів й інститутів (які цікавляться стійким розвитком, зниженням рівня бідності, Цілями Розвитку Тисячоліття), ресурсних центрів і донорських організацій. Вівторок, 5 липня 2005 р. у Міжнародному Центрі Перспективних Досліджень (ICPS) 5 липня, в 11.00, за адресою: Київ, вул. Пимоненко, 13а.
    
    Крім презентації, мета зустрічі полягає у стимулюванні діалогу про необхідність виявлення новаторських практик у роботі кожної організації, а також у підтримуваних ними проектах.
    
    Бажаючих взяти участь у презентації просимо підтвердити свою участь до п'ятниці, 1 липня, за вказаними нижче контактами.
    
    КОНТАКТИ
    Євгенія Слєпцова
    Інститут розвитку й соціальних ініціатив “Вііторул” (Молдова)
    Тел.: +373 (22) 221 844
    Ел. пошта: info@iln-best.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій