Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ШКОЛА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

1 липня, 2005 р.

    *** ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НОВУ МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ “МЕНЕДЖМЕНТ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я”,
    СПІЛЬНУ З МААСТРИХТСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ (НІДЕРЛАНДИ)
    
    Школа охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська Академія” запрошує тих, хто хотів би формувати політику, керувати організаціями, програмами, проектами у сфері охорони здоров’я та мати конкурентні переваги на ринку праці за умов реформування сектору охорони здоров’я на нову магістерську програму “менеджмент в охороні здоров’я”.
    
    Прийом документів проходить за адресою: м.Київ, вул. Г.Сковороди 14, Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, 8-й корпус, кімн.7. Документи приймаються до 8 липня 2005 року. Перелік необхідних документів та інформацію про вступні іспити дивіться на сайті: http://www.sph.ukma.kiev.ua
    
    Викладачі магістерської програми – це відомі вітчизняні та закордонні фахівці, які пройшли стажування у закордонних вузах, і викладають у Києво-Могилянській Академії та Києво-Могилянській бізнес-школі. Навчання “без відриву від виробництва”, інтернатури, клінічної ординатури, аспірантури тощо: тричі на тиждень у вечірній час.
    
    Навчальні курси, що пропонуються студентам, поєднують теоретичну та практичну підготовку в галузі охорони громадського здоров’я та менеджменту в охороні здоров’я. До програми включені такі дисципліни: Аналіз політики охорони здоров’я (ОЗ), Економічний аналіз систем ОЗ, Менеджмент організацій, Фінансовий менеджмент, Управління якістю, Логістика та управління обслуговуванням в ОЗ тощо.
    
    Під час навчання на магістерській програмі з менеджменту в охороні здоров’я студенти проходять інтернатуру в одній з організацій охорони здоров’я, щоб отримати практичний досвід роботи в цій галузі.
    
    На завершення магістерської програми, студенти працюють над магістерською дисертацією, спрямованою на розв’язання практичної проблеми з управлінської практики в охороні здоров’я.
    
    Модулі програми пропонуються для окремого опанування всім охочим.
    
    В разі успішної оцінки випускникам магістерської програми видаватиметься спільний з Маастрихтським університетом диплом.
    
    КОНТАКТИ
    Тетяна Черниш, методист
    Школа охорони здоров’я
    Тел.: 8 (044) 238 25 69
    Ел. пошта: chernysh@sph.ukma.kiev.ua
    Інтернет-сторінка: www.sph.ukma.kiev.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій