Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Фонд "Відродження" започатковує нову форму спілкування з грантоотримувачами

4 липня, 2005 р.

    *** Міжнародний фонд "Відродження" оголошує про початок роботи нового Інтернет-сервісу ? МФВ-консультант, інтерактивного веб-ресурсу з надання консультацій в Інтернеті щодо програмної та конкурсної діяльності Фонду.
    
    Позначка сервісу "МФВ-консультант" - сприяти конструктивному діалогу Фонду з неурядовими організаціями України, які вже отримують грантову допомогу від МФВ або ж можуть претендувати на отримання такої допомоги від МФВ у майбутньому.
    
    МФВ-консультант надаватиме українським неурядовим організаціям оперативні кваліфіковані відповіді на питання стосовно загальної грантової діяльності Міжнародного фонду "Відродження", консультації щодо окремих програмних напрямків, інформуватиме про останні грантові оголошення й даватиме експертні роз'яснення щодо участі в них. Консультації забезпечуватимуть менеджери програм МФВ.
    
    Розроблений колективом Порталу "Громадський простір", Мфв-консультант доповнить вже наявні інструменти спілкування грантоотримувачів та працівників фонду - як письмових, так і усних. Зареєстровані користувачі зможуть отримати відповідь на своє запитання протягом 48 часів з моменту надходження заявки на адресі Фонду. Надіслані запитання будуть розміщені на веб-сайті сервісу та сформують базу найбільш запитуваних та важливих питань щодо грантової та програмної діяльності Фонду в Інтернеті.
    
    Усі користувачі Мфв-консультанту мають можливість висловитися в Інтернет-опитуванні щодо корисності та зручності сервісів послуги.
    
    Задайте своє запитання МФВ-консультанту!
    
    Джерело : Міжнародний фонд "Відродження"


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій