Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Наші партнери АПГІ -Ковчег- відкриває новий проект із захисту прав українців у Молдові

12 липня, 2005 р.

    *** У цьому зв"язку "Ковчег" запрошує усіх бажаючих взяти участь у прес-конференції, присвяченої початку реалізації програми соціологічного дослідження "Українці в Молдові".
    Прес-конференція відбудеться 14 липня 2005р. у приміщенні агентства "Інфотаг", у 14:30. за адресою Кишинів, вул. Копелничану 76 (колишня Пірогова)
    Ціль дослідження - визначення рівня забезпечення прав національно-культурних меншостей у місцях компактного проживання українців на півночі Молдови.
    Дослідження проходить у рамках цивільної місії, реалізованої молдавськими й українськими неурядовими організаціями, членами міжнародної робочої групи по запобіганню конфліктів при Верховному комісарі у справах біженців ООН (УВКБ ООН).
    Анкета розроблена ученими соціологами і практиками правозахисного руху.
    Вибірка репрезентативна, квотна районирована. Планується опитати 1600 респондентів, що забезпечить репрезентативність дослідження. Погрішність складе 1-1,5 %.
    Опитування буде проведено у Бєльцях, Единецком і Бричанском районах - зонах компактного проживання українського населення.
    
    Ціль місії - сприяння європейської інтеграції Республіки Молдова, шляхом забезпечення європейських стандартів у сфері правової захищеності національно-культурних меншин.
    
    До реалізації місії запрошені юристы-международники, правозахисники, фахівці з питань місцевого самоврядування, соціологи і журналісти.
    У процесі здійснення місії аналізується існуюча ситуація з забезпеченням прав національно-культурних меншостей і за результатами досліджень будуть розроблені пропозиції по удосконалюванню існуючого законодавства.
    Наша організація Фундація "Чинність закону", зніматиме документальний фільм про події,які відбудуться в рамках проекту. Наша знімальна група вирушає 13.07.2005 року у Молдову аби почати зйомки. Більш ретельна версія проекту на російськомовній версії нашого сайту.
    На фотоколажі: Ігор Камінник, Голова АПГІ "Ковчег" - поглядає на Молдову


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю