Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Згортання програм USAID в Україні

14 липня, 2005 р.

    Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), що надає технічну допомогу державам світу, протягом 5 років поступово згорне свої програми в Україні. Про це сказав на прес-конференції радник Агентства USAID Рик Герли. Причиною цього Р.Герли назвав те, що в Україні спостерігається постійний економічний ріст. При цьому він виразив упевненість, що вже найближчим часом Україна вступить у ВТО і після цього одержить статус країни з ринковою економікою.
    
    Р.Герли також повідомив, що восени стартує новий проект Агентства USAID, розрахований на 5 років. Він передбачає сприяння дворівневій пенсійній системі, що набере сили в 2007 році. Також передбачене навчання працівників фондового ринку.
    
    Крім того, не дуже давно стартував проект, що передбачає сприяння кредитуванню. У його рамках предбачено створення комерційного кредитного бюро. Однак для його створення українському парламенту необхідно прийняти відповідний законопроект. Якщо бюро заробить, доступні кредити зможуть брати як юридичні, так і фізичні особи.
    
    Також у рамках цього проекту ведеться робота з Івано-франківською міською радою. Вже підписаний протокол про наміри з випуску муніципальних облігацій.
    
    У той же час Р.Герли підкреслив, що фондовий ринок в Україні займає тільки 1% ВВП. На його думку, це зв'язано це з тим, що в країні усе ще немає закону, який би захищав акціонерні товариства.
    
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю