Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


14.07.05 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ В АГЕНТСТВІ

16 липня, 2005 р.

    14 липня, у Кишиневі, неурядові організації України, що входять до складу робочої групи по врегулюванню й запобіганню конфліктів у СНД, проведуть громадську місію "Українці в Молдові".
    Голова Асоціації підтримки громадських ініціатив "Ковчег" (Одеса) Ігор Каминник, голова місії, повідомив у четвер на прес-конференції в агентстві "ІНФОТАГ", що "місія являє собою соціологічне дослідження, що пройде в Бєльцях, Единецком і Бричанском районах, де проживає найбільше етнічних українців". "Планується опитати 1,6 тис. чоловік. Громадянам запропонують відповісти на питання про труднощі, з якими вони зіштовхуються в Молдові. У цей же час у Чернівцях пройде аналогічне дослідження із проблем молдован", - сказав він. За словами Каминника, після закінчення місії, у Молдові планується створити інформаційний центр по захисту етнічних прав українців. "Результати дослідження дозволять виявити найбільш актуальні проблеми українців у Молдові й розробити механізм їхнього дозволу: провести семінари, тренінги й конференції з питань захисту прав національно-культурних об'єднань, розробити доповнення в чинне законодавство", - сказав він.
    Каминник відзначив, що "планується створення сайту, на якому будуть розмішені підсумки місії". Аналогічні цивільні місії вже проводилися в Середній Азії й на Кавказі, у Білорусії й Польщі.
    Довідка "ІНФОТАГ": За даними перепису 2004 р., у республіці проживає 283,4 тис. українців, - 8,4% населення.
    Фундація "Чинність закону", паралельно зніматиме документальний фільм про події в рамках проекту


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю