Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стипендії Hobsons PLC

18 липня, 2005 р.

    *** Hobsons PLC надає стипендію в розмірі 30000 євро абітурієнтам і студентам України і країн СНД, зацікавленим у навчанні у Великобританії.
    Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися на сайте Hobsons (http://www.studyuk.hobsons.com/study.jsp?id=SCHOLARSHIPS_CIS) до 25 липня 2005 року і супроводити свою реєстрацію всіма необхідними даними.
    
    Hobsons PLC є однієї з ведучих міжнародних організацій в області освітніх, видавничих і рекрутинговых послуг з офісами в Азії, Америці і Європі. Близько 4 мільйонів студентів і 2500 навчальних установ в усьому світі скористалися нашими послугами.
    
    Безліч студентів удається до допомоги Hobsons, щоб підібрати собі університет у Великобританії й інших країнах. У 2004 році було відкрите відділення Hobsons по СНД, що покликане з'єднати ведучі університети Великобританії і студентів з України й інших країн СНД.
    
    Зареєструвавши на нашому головному сайте www.studyuk.hobsons.com/sng, ви одержите доступ до повної інформації з освітніх програм і курсів у Великобританії, стипендіям і грантам, а також можливість зв'язатися з цікавими для вас університетами Великобританії. Реєстрація безкоштовна.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю