Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Молодь може багато...

26 липня, 2005 р.

    Табір проводиться З 24 по 30 липня на території дитячої бази „Карасик” (Київська обл.) організацією Youth CAN (Всеукраїнська Молодіжна організація „Молодь Може”) за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту, проекту UCAN – Українська Мережа Громадської Дії/Інститут сталих спільнот та Корпусу Миру США в Україні.
    
    Відвідати табір запрошені Заступник Посла США в Україні Шіла Гволтні, Посол Південно-Африканської Республіки Ашраф Сентсо, Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні Крістофер Хользен та інші поважні гості.
    
    Пані Катерина Ющенко надзвичайно схвально відгукнулася про діяльність організації „Молодь Може”. Вона зокрема зазначила: "Українське суспільство поступово усвідомлює, наскільки важливим для просування України вперед є участь громадськості у вирішенні спільних проблем. Окреме місце у цьому процесі належить молоді – майбутньому української держави. Вірю, що справа їх підтримки, яка проводиться організацією„Молодь Може”, приведе до вагомих результатів у подальшому формуванні здорового, толерантного молодого покоління та підвищенні його морального і естетичного рівня. Переконана, завдяки підтримці організації „Молодь Може” молодь повністю усвідомить свою відповідальність і проявить належну активну громадську позицію задля захисту прав і свобод людини".
    
    Протягом 5 днів табору 100 учасників віком 17-22 роки з різних регіонів України братимуть участь у класах з громадської відповідальності, лідерства, критичного мислення, толерантності, дебатів, гендерних питань, екології, здорового способу життя, журналістики, спорту та працюватимуть у регіональних групах над створенням соціальних проектів, спрямованих на вирішення певних проблем у місцевих громадах.
    
    Отримані протягом класів теоретичні знання учасники одразу ж тестуватимуть на практиці – під час різноманітних змагань та вправ на побудову команди. Окрім того, протягом табору буде створено чотири партії, кожна з яких висуватиме кандидата на посаду мера табору та проводитиме передвиборчу кампанію.
    
    База «Карасик» розташована в 25 кілометрах від Києва, напрямок руху – Вишгородська траса.
    
    Більш детальну інформацію можна отримати від менеджера проекту – Катерини Арданьян, контактний телефон – 8 050 477 94 02.
    
    Джерело : Корпус Миру США в Україні


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю